Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MODA AKSESUARLARI

fotoğrafın moda meraklıları için

Oh, bu bir moda!

OLYMPUS PEN - sadece bir kamera değil, müthiş aksesuarla tamamlanan bir moda simgesi aynı zamanda. Bunlar bakışları size çeken şeyler. Biz bunları PEN Generation adını verdiğimiz modayı takip eden, hayattan zevk alan, tasarım, fotoğrafçılık ve hayata tutkun olan bayanlar için tasarladık.

Uluslararası üne kavuşmuş moda blog yazarları Camilla Pihl, Paula Ordovás, Hanna Schumi, Kayla Seah, Sarah Mikaela, Anne-Kathrin Strauß ve diğerleri Generation çevrim içi dergisi için yazıyorlar. Bu yazarlar dünyanın moda başkentlerini gezerek insanlara modayı takip ettiren kişiler.

Feminen.
Zarif.
Minimalist.

Deri Koleksiyonu

Deri zerafeti

Ufak beyaz tüyler, Elbisem gibi Siyah veya sade. Bunlar OLYMPUS omuz askıları için klasik seçimlerdir. Bu sezonun OLYMPUS el kayışları ise Çilek Öpücükler, Şeftali Aşkı, Bohem Havuz Partisi ve Nane Esintisi. Pudra ve pastel tonlar daha yumuşak bir görüntü arayanların hoşuna gidecektir.

Yaşlanmayan bu moda aksesuarları Anne-Kathrin Strauß tarafından tasarlanmıştır. Moda blog yazarı ve eski bir model olarak zamanımızın moda gereksinimleri çok iyi takip etmektedir.

Stil sahibi ve zarif

Omuz Çantası deri koleksiyondan bir başka sahip olunulması gerekendir. Korumalı iç bölgenin avantajlarına sahip bu çanta stil tarzı ve zarif gözükür. Çantaya kamera, lens ve akıllı telefonu sığdırabilirsiniz.

Sonuç, geleneksel tasarım ve esnekliğin bir birleşimidir. Moda detaylarda gizlidir.

BÜTÜN DERİ ÖĞELER

 • Kamera Takımı

  Fotoğraf makineniz şimdi giydirin! Şık OLYMPUS Vücut Ceket bir kombinasyonu ve eşleşen Omuz Askı ile size fotoğraf makinesi farklı bir görünüm verebilirsiniz. hakiki süet imal ve şık renklerde kamera daha da tarzı ile sığmaktadır.

 • Buket Çantası

  Süper esnek süet gelen ve bu Kepçe Çanta yastıklı sıradan bir kamera çantası tüm avantajları ile üretilmiştir yılın BT parçalarından biri olacak. Bir aksesuarı tapıyorum ve diğerleri arzu edecektir.

 • El Kayışları

  OLYMPUS El Kayışları modayı fotoğraf ile birleştirmek için en yüksek tasarım standartları ile yaratılmıştır. Dikkat çekici renkler her moda meraklısını mest edecektir.

 • Omuz Askıları

  Ayarlanabilir OLYMPUS Omuz Askıları farklı renklerde gerçek deriden üretilmiştir.

 • Omuz Çantaları

  OLYMPUS Omuz Çantaları korumalı iç bölümün bütün avantajları ile stil tarzı ve zarif gözüküyor.

MATERYAL
KIZLAR
İÇİN

stil koleksiyonu

PARILTI VE GÖZ KAMAŞTIRICILIK BİR KIZI DAHA ÇEKİCİ HALE GETİRİR.

Isterseniz bir klupte veya isterseniz zarif bir galanın misafir listesinde olun. Bu anları her zaman sonsuza kadar saklamak istersiniz. Ama kim büyük ve çirkin bir kamera çantası taşımayı ister ki?

OLYMPUS aksesuarları her kamera için mükemmeldirler ve ekstra bir ışıltı katarlar. Gümüş, altın ve siyah renkteki askısız çantalar partilerde herkesin dikkatini çeker.

BÜTÜN STİL ÖĞELERİ

 • Boyun Askı Kayışı

  'OLYMPUS boyun askısı bir partide kamera için en iyi yoldaştır. Kamerayı görüntünüz bir parçası yapar ve dans pistine en popüler aksesuarsınız olur. Hakiki deri ve rafine metalden üretilen bu ürün gece herkesin hoşuna gider. Kamerayı görüntünüzün bir parçası yapar ve dans pistine en popüler aksesuar olur.

 • Omuz Askıları

  Olympus Omuz Askıları bir bayanın gece gezmesinde giyeceği bir aksesuardır. Olympus kameranız veya çantanız için kullanabilirsiniz. Deriden imal edilmiş, gümüş ve altın renk ile kaplı bu aksılar her kadını çekici hale getirir.

 • Askısız Çantalar

  OLYMPUS askısız çantalar geceleri dansetmek için idealdir.

MODA. SANAT?
Tabii ki!

tasarımcı koleksiyonu

MÜREKKEP TERZİLİĞİ

Moda kendi başına bir sanat olmuştur. Ünlü tasarımlar zamanımız büyük sanatçıları olarak anılmaktadır.

Sarah Mikaela tarafından kaligrafi mürekkebi ile tasarlanan bu işler sadece meraklıları için bir figür değil, bir sanat eseridir. Kraliyet mavisi ise rastlantı değildir. Bu komplike renk bu sezonun bir trendidir.

FOTOĞRAFIN MODACILARI

Aksesuarlar bir kıyafettir. OLYMPUS hayret ettiren aksesuarlar tasarlamıştır. OLYMPUS Omuz sapanlar Get Together, Sanat Moda trendleri ve ahenkli duygusu yayarİki boyutta güzel tasarlanmış OLYMPUS Torbalar usulca OLYMPUS PEN ve lensleri korur. Yastıklı iç bölüm mükemmel bir koruma sağlar. Tüm moda-bilinçli fotoğrafçılar için harika yoldaşlar.

Her kadın için.
Her gün.
Her gün farklı

BÜTÜN TASARIMCI ÖĞELERİ

KALBİNİZ MODA VE HAYAT STİLİ İÇİN Mİ ATIYOR?

İlham alın ve PEN ile kendi yaratıcı yolculuğunuza başlayın.

Sosyal medya profilinizi güçlendirmek, fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirmek veya sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizin için doğru içeriğe sahibiz.

Keşfedin  

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin

Bizi takip edin