Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

MODERN VE GÜÇLÜ

Olympus PEN sadece bir kamera değil. Bu sizin yaratıcı ortağınız.
Bir ifade, kim olduğunuzun ve şeyleri nasıl gördüğünüzün bir uzantısı. Bu, yaşam için lezzet ve tasarım, fotoğraf ve kentsel yaşam tutkusu olan güçlü kadınlar için seçim olan PEN Nesli'nin yadigarı. Trend belirleyiciler ve katılımcılar. Şimdi sürekli şekillenip geleceği değiştirenler.

Bu kadınları kutluyoruz, bu yüzden onlar için özel bir dizi aksesuar tasarladık.

MİNİMAL.
FONKSİYONEL.
ŞIK.

Deri Koleksiyonu

ASLI OLAN

Bazı şeylerin asla modası geçmez ve gerçek deri hissi bunlardan biridir. Uzun süre dayanacak ve modaya uygun olarak tasarlanan Deri Koleksiyonu, form ve işlev arasında hassas bir danstır. Bu çantalar, modaya uygun tüm fotoğrafçıların zamansız klasiği, merkez parçalarını yinelememizdir.

GÖRÜNÜŞ SİZİ ALDATMASIN

Güzel görünümlerine rağmen, Omuz Çantası ve Kova Çantası, içerik oluşturucular için ciddi kamera ekipmanıdır. Yastıklı kamera çantasının işlevselliği ve herhangi bir kıyafeti tamamlama tarzı ile Deri Koleksiyonunu gerçekten tamamlıyorlar.

Minimum fakat işlevsel. Zarif, ama yine de bir kamera çantası.

BÜTÜN DERİ ÖĞELER

 • El Kayışları

  Moda ve fotoğrafçılığı birleştiren El Kayışları, tasarım ve işlevsellik açısından en üst düzeyde düşünülerek hazırlanmıştır. Güzel kayışlar, Olympus PEN'inizi güvenli bir şekilde saklamanın bir yolundan daha fazlası ...

 • Omuz Çantaları

  Omuz Çantası, yastıklı kamera çantalarının işlevsel avantajlarını ve bir el çantasının şıklığını bir araya getiriyor. Gerçek deri tasarım ve çıkarılabilir kayış, dayanıklı ve çok yönlü olmasını sağlar.

 • Buket Çantası

  Yüksek kaliteli limber süet kullanılarak yapılan Kova Çantası, sıradan bir kamera çantasının tüm avantajlarını gerçek bir arzu nesnesinin görünümüyle birleştirir.

KLASİK OLARAK
KALSIN.

stil koleksiyonu

GÜZEL VE GEREKLİ

En iyi kamera aslında sizinle olan kamera. Bu yüzden Stil Koleksiyonunu tasarladık; kamerayı en iyi şekilde taşımanın yolu.

Kolye Askılarımız ve Croco Askımız, kameranızın zarif ve sofistike görünmesini sağlar. Şık bir dokunuş ekleyerek, kameranızı kişisel tarzınızın sadece bir uzantısı yapar.

BÜTÜN STİL ÖĞELERİ

 • Boyun Askı Kayışı

  Kolye Askısı kameranızı “listeye” alır. Zarif siyah deri ve gümüş ve altın renginde rafine edilmiş metallerden üretilen bu kamera, görünümünüzle uyum sağlar.

 • Timsah askısı

  Altın ayrıntıları ve modaya uygun deseni ile bu kamera askısı, bir stil klasiğinin yeni bir yorumudur. Sahte timsah derisi deseni koleksiyonunuza bir sonraki eklenti olsun.

GÜZEL
HALE GETİR!

tasarımcı koleksiyonu

MÜREKKEP TERZİLİĞİ

Ink Couture koleksiyonu, moda ve işlevin mükemmel birleşimidir. Kayışlar ve torbalar, güzel bir aksesuardan çok daha fazlası olacak şekilde tasarlanmıştır.

HOŞ RENKLER

Tasarımcı Koleksiyonu vay be niyetiyle oluşturulur. Bu kılıflar Olympus PEN'inizi benzersiz şekilde korur ve destekler. Fotoğraf makinenizi güvenli ve çarpıcı tutarken şık kalın.

BÜTÜN TASARIMCI ÖĞELERİ

KALBİNİZ MODA VE HAYAT STİLİ İÇİN Mİ ATIYOR?

İlham alın ve PEN ile kendi yaratıcı yolculuğunuza başlayın.

Sosyal medya profilinizi güçlendirmek, fotoğrafçılık becerilerinizi geliştirmek veya sistemimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizin için doğru içeriğe sahibiz.

Keşfedin  

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin

Bizi takip edin