Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

TG‑6

Tough performansı.
Taviz yok.
 • Sıradışı görüntü ve video kalitesi
 • Değişken su altı modları
 • Rakipsiz tough performansı

Yeni TG-6 ile

Dünyayı Keşfet!

TG-6'yı alın ve kendi maceranıza başlayın. Bu kamera, koşullardan bağımsız olarak yolculuğunuzun her etkileyici anını yakalamak için ideal ortağınızdır. Geniş aksesuar yelpazesi ile zorlu deneyiminizi kolaylaştırır.

TG-6 15 metreye kadar su geçirmez, 2,1 metreye kadar düşme ve darbeye dayanıklı, toz geçirmez, -10 ° C'ye kadar donmaya karşı dayanıklı, ezilme önleyici ve buğu önleyici bir kaplamaya sahip, aynı zamanda maceraya karşı dayanıklı.

Her Anı Mükemmel Şekilde Yakalayın

En vahşi maceralarında sırada ne olacağını asla bilemezsin. Yüksek çözünürlüklü F2 objektif, TruePic VIII ve 12 Megapiksel görüntü sensörünün birleşimi, şartlar ne olursa olsun size yüksek kalitede görüntüler çekme özgürlüğü sunar. Düşük ışıklı durumlarda bile, resimleriniz her zaman parlak ve güzel olacaktır.

O Anı Asla Kaçırma

Deklanşöre yarım basıldığında, Pro Capture görüntüleri 10 fps hızında çekmeye ve ara belleğe almaya başlar. Düğmeye tam basıldığında, durmadan çekim başlar. Bu şekilde daha önce elde edilmesi imkansız olan çekimleri yapacaksınız.

Mükemmel Denge

TG-6, aydınlık ve karanlık noktalarda çok büyük farklılıklar olan zorlu ışık durumlarını bile yakalayabilir: HDR modu, farklı pozlamaların dört çekimini tek bir görüntüde birleştirir, resimlerinizi mükemmel şekilde parlatır veya karartır. Mükemmel kontrastı bulup siyahları ve beyazları dengeleyerek hem aydınlık hem de karanlık bölümleri dramatik bir şekilde yeniden yaratmanız için tam bir özgürlük sunar.

 • Yüksek görüntü kalitesi

 • Profesyonel Çekim

 • HDR

Yolculuğunu Paylaş

Çekimleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun: OI.Share App ile akıllı telefonunuzu yalnızca esnek bir uzaktan kumanda olarak kullanamazsınız, aynı zamanda entegre Wi-Fi, deneyimlerinizi hemen paylaşmanızı sağlar.

Alan Sensör Sistemi

Hareketlerinizi otomatik olarak izleyen entegre alan sensörü sistemi sayesinde fotoğraflarınızın nerede çekildiğini her zaman bilin. Anılarınız için daha fazla bilgi toplayın: OI.Track Uygulaması GPS, pusula, manometre ve sıcaklık verilerini cihazınıza bağlar.

Maceralarınız hiç bu kadar
Canlı Olmamıştı

Her ayrıntıyı en doğru zamanda yakalayarak faaliyetlerinizin hayata geçmesine izin verin. 4K video, en sevdiğiniz anların nefes kesici görüntülerini kaydetmenize ve saniyede 120 kare hızında Full HD boyutlu filmler oluşturmanıza olanak sağlar.

TG-6 Su Altı Dünyasına Adım Atın

Yüzeyin altında ne olduğunu bulun. Sızdırmaz su geçirmez TG-6, 15 m derinliğe kadar herhangi bir ek ekipman kullanmadan kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir.

Daha da Derine İnin

Daha ileri gitmek ister misiniz? TG-6 Sualtı Kasası PT-059, 45 metreye kadar olan derinliklerde daha da heyecan verici bir sualtı deneyimi sunar. Ancak hepsi bu kadar değil: devasa ek ekipman yelpazesiyle kameranızı daha da genişletebilirsiniz.

Büyüleyici Sualtı Dünyalarını Yakalayın

Sualtı beyaz dengesi modlarından birini kullanmak, görüntülerinizin su derinliği ne olursa olsun canlanmasını sağlar. Kırmızı tonları iyileştirmek için “Sığ” (3m derinliğe kadar), 3 ila 15m su derinliği için “Mid Range” veya 15m derinliğinde mavi tonları iyileştirmek için “Deep” kullanın.

Sualtı Mikroskop Modu

Önce dalın ve eskisinden daha yakın olun: su altı mikroskobu modu, objektiften 1 cm'ye kadar yakın çekimler yapmanızı sağlar, böylece en küçük ayrıntıları bile yakalayabilirsiniz.

SUALTI HDR

Sualtı HDR, siyah ve beyaz arasındaki aşırı büyük farklılıkları önleyerek hem parlak hem de karanlık kısımları mükemmel şekilde dengeler. Sonuçlar, geniş dinamik aralıklarla etkileyici sualtı çekimleridir.

 • SU ALTI BEYAZ AYARI

 • Mikroskop Modu

 • SUALTI HDR

En İnce Güzelliği Görünür Hale Getirin

Göz sınırının ötesine geçin! Mikroskop modu, kameranın nesneleri 1 cm'ye yakın çekmesini sağlar. Esnek zoom kolu ile birlikte 44.4x'e kadar ekran büyütmenin keyfini çıkarın. LG-1 Işık Kılavuzu ve FD-1 Flaş Difüzörü ile makro çekerken TG-6 daha da fazla potansiyele sahip.

Önemli Olana Odaklanın

TG-6 size önemli olana odaklanma özgürlüğü veriyor. Odak İstifleme ve Odak Braketi ile, fotoğraf makinesinde tam netleme yapmanıza veya daha sonra daha geniş bir netleme aralığı oluşturmanıza izin veren iki güçlü mod bulunur.

Yolculuğa Son
Dokunuşu Yapın

Hiç bir dakikanızı ayırıp, yaşadıklarınızı hatırlamak istediniz mi? RAW görüntüleriniz Olympus Workspace Yazılımı ile düzenlenebilir ve fiziksel kopyalar olarak basılabilir - bu şekilde, deneyiminiz eksiksiz hale getirilir ve sonsuza dek keyfini çıkarabilirsiniz.

İki Renk Seçeneği

Kişiliğinizi vurgulamak için, TG-6'nın kırmızı ve siyah versiyonlarını seçebilirsiniz.

İdeal Tutuş

TG-6'nın önü, kırsalın ortasında yürüyüş yaparken bile en uygun tutuşa sahiptir.

Aksesuar Kilit Düğmesi

Aksesuar kilitleme düğmesi balık gözü dönüştürücü, tele dönüştürücü, ışık kılavuzu veya flaş difüzörü gibi takılı aksesuarların düşmesini önler. Bu şekilde, kamerayı aksesuarlarla birlikte taşırken tamamen güvende hissedebilirsiniz.

Kontrol Kadran / Zoom Kolu

TG-6’nın zoom kolu yapısı, kamerayı eldiven giyerken ve dik yokuşlarda kayak yaparken kullanabilmenizi sağlar. Ayrıca kontrol kadranı poz telafisi gibi çekim ayarlarının yapılmasını kolaylaştırır.

Stabil Çerçeve için Izgara Görüntüsü

TG-6, optimum bölme oranını elde etmenize yardımcı olacak bir ızgara ekranına sahiptir. Standart ızgara veya altın oran arasından seçim yapabilirsiniz.

Çeşitli Pozlama Modları ve Özel Ayarlar

Tanıdık Açıklık Önceliği ve Program Modlarının yanı sıra, mod kadranı ayrıca çeşitli video çekimi stillerine kolay erişim için Film Moduna da sahiptir.

Maceranızı Daha Heyecanlı Hale Getirin
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al