Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

En zorlu maceralarınız için rakipsiz arkadaş.

"Su altında çok karşılaştığınız düşük ışıklı ortamlarda bu kamera ile yüksek görüntü kalitesi alacağımı biliyorum."

Rakipsiz maceralar genelde en meydan okuyucu ışık koşulları içerir. Arktik alaca karanlıktan su altı dünyasına, düşük ışık koşulları ile başa çıkabilmek yüksek görüntü kalitesi için anahtardır. Amiral gemisi sistem fotoğraf makinemizden aldığımız TruePic VIII görüntü işlemcisi yüksek görüntü kalitesi, gelişmiş dinamik aralık ve geliştirilmiş tepki süresini mümkün kılar.

"Vahşi ormanlar, rüzgarın aşındırdığı tepeler veya arktik mağaralar olsun, bu kameradaki alan sensor sistemi dış mekan için vazgeçilmez bir yol arkadaşıdır."

Ücretsiz OI.Track uygulaması ile yeni TG-5 GPS, pusula, manometre ve ısı bilgilerini fotoğraf ve videolara eklemenizi ve Wi-Fi aracılığı ile akıllı telefon veya tablete aktarmaya olanak verir.

"Normal bir kamera ile, donan bir alp havasından, bir tahta kulübeye girmek lenste buğuya yol açar. Ancak TG-5 ile bu geçmişte kalıyor."

Çift tabaka korumalı cam dayanıklı özelliklere yeni bir eklemedir. Isıdaki anı değişimler lenste buğulanma yapabilir. TG-5 bu problemi çift tabaka korumalı cam ile önler.

 •  
  Sınıfında En İyi Kalite
 •  
  Alan Sensor Sistemi
 •  
  Güvenilir Dayanıklı Performans

Aksiyonu daha net kaydedin.

TG-5'in gelişmiş görüntü teknolojisi video çekmeyi çok kolay hale getiriyor. Yüksek hızlı TruePic VIII işlemcisi videoları 4K çözünürlükte, 120 fps yavaş çekim videoları ise FullHD çözünürlükte kaydetmenize olanak veriyor.

Daha da yakınlaşın.

Çıplak gözle göremediğiniz ufak objeleri süper detayları ile fotoğraflamak istiyor musunuz? TG-5'in gelişmiş maksimum 7x* yakınlaştırma yapabilen dört modlu Değişken Makro Sistemi (Mikroskop, Mikroskop Kontrol, Odak Çerçeveleme ve Odak Biriktirme) bunu mümkün kılıyor.Mikroskop modunda TG-5 1cm kadar yakın objelere odaklanabilirken, Mikroskop Kontrol modunda zoom kolu ile 44.4x büyütme yapılabilmektedir. Opsiyonel LD-1 Işık Kılavuzu ve FD-1 Flash Sönümleyici ile Değişken Makro Sisteminin tam potansiyelini ortaya çıkarır.

Anı tekrar yaşayın.

Müthiş anları konum bilgisi ile 4K ve yavaş çekim video olarak yakalayın. Pusula, manometre, ısı gibi alan sensörü verilerini TG-5'in dahili Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonunuza aktarın. Ücretsiz Olympus Image Track yazılımı ile verileri de içeren bir video hazırlayın. Tecrübelerini birebir hatırladığınız gibi paylaşın.

Tough! kameranız için aksesuarlar

TG-5'in aksesuar seçeneği size yeni yaratıcılık imkanları sunuyor. Taşıma çantalarından, LED Işık Kılavuzu ve flaşlara, tele ve balık gözü çeviriciden su altı kasarlarına kadar.
Yaratıcılığınızı serbest bırakın.

Bu da sizi ilgilendirebilir
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al