Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

KEYİF AL. TIKLA. TEKRAR ET.

OLYMPUS PEN E-PL9

FOTO ÇEKMEYİN. FOTOĞRAF ÇEKİN.

Olympus PEN E-PL9 ile fotoğrafçılığınızı yeni bir seviyeye çıkartın ve akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde bağlanan dahili WiFi sayesinde en sevdiğiniz fotoğrafları paylaşın. Sıra sende: Foto çekmeyi bırakın. Fotoğraf çekmeye başlayın.

 • YARATICI GELİŞME

  İnsanlar bana yaratıcı olduğumu söylerler ve benim hissetiklerimi anlatmamı sağlayan bir kameraya ihtiyacım var. E-PL9'un sezgisel hissini seviyorum ve bu da güven içinde büyümemi sağladı. Kamera çok zekice çalışmaya başlamıştı ama şimdi birçok yaratıcı seçeneğe erişmek için dokunmatik ekranı kullanıyorum.

 • MÜKEMMEL UYUM

  Bir kıyafet ne kadar güzel olursa olsun, eğer içinde iyi hissetmezsen, o sana uygun değildir. Aynı şey kameralar için de geçerlidir. Detaylara odaklanıyorum ve deri malzemelerin nasıl uyumlu bir şekilde tasarlandığını fark ettim ve basit ama klasik tasarımı son derece sofistike bir görünüm kazandım. Ekranda nesneye dokunmak gibi basit bir harekete odaklamak veya çekim yapmak için çok kolay bir yol. E-PL9'un kontrolleri harika hissettiriyor ve hepsi doğru yerdeydi. Ayrıca stilime uyacak bir renk de seçebilirim.

 • Kendini ifade et

  Neyin mükemmel bir görüntü yarattığına ve E-PL9'un bana nasıl yardımcı olduğuna dair daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Menülerd gömülürdüm eskiden, rüya gibi çoklu pozlamalar veya güzel gece çekimleri yaratmamı sağlayan AP modu sayesinde artık tek bir dokunuş var. İlave mercekler görüntülerimin kalabalığın öne çıkmasına yardımcı oluyor. Portrelerimde 45mm F1.8 sayesinde telefonumun sonuçlarına kıyasla çok daha orijinal olan profesyonel bulanıklıkvar. Ücretsiz OI.Share App aracılığıyla erişilebilen "eğitim videoları" bile var.

 • HAYATI PAYLAŞ

  Bir arkadaşımın harika bir fotoğrafını çekersem, hemen paylaşmalıyım! Bu, E-PL9 ve akıllı telefonum arasındaki WiFi bağlantısı sayesinde her zamankinden daha kolay. Kameram çantamdayken resimleri alabilir ve ücretsiz App aracılığıyla yükleyebilirim. Üstün görüntü kalitesi blog ve Instagram kanalımın büyümesine yardımcı oldu.

KALBİNİZ MODA VE HAYAT STİLİ İÇİN Mİ ATIYOR?

OLYMPUS PEN kameralarının güzel dünyasına adım atın

Avrupa blog yazarlar ından ve onların hikayelerinden ilham alın ve OLYMPUS PEN neslinin bir parçası olun

Keşfedin  
pen_e_pl8_features_hl_1

Lensleri sevmeyi öğrenin

Telefonunuzun yalnızca hayal edebileceği işleri fotoğraf makinenizle yapın - 30mm F3.5 Makro gibi yakın objektiflerle en ince ayrıntıları yakalamanıza izin vermeden 45mm F1.8 ile olağanüstü bokeh için en güzel portrelere - odak dışında olun arka plan efekti. Doğru objektif de perspektifi etkiliyor ve birçok cep telefonunda gülünç footğraf sorununu "düzleştiriyor". Lensler hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz:

pen_e_pl8_features_hl_2

Flaş dostunuz olsun

Flaş sıklıkla kötü bir üne sahiptir ancak zorlu ışık koşullarında gerçekten iyi bir fotoğraf sonucu yaratmanıza yardımcı olur. Pencere önünde ya da güneş ışığına karşı birisini mi fotoğraflıyorsunuz ? Bir cismin yüzünü okşamak için dolgu flaş kullanın. Ortam çok daha hızlı bir enstantane için karanlık iken veya bir gece sahnesindeki bir nesneyi vurguladığınızda flaş hareketi dondurabilir. E-PL9 istediğiniz efekti elde etmek için flaş miktarını tam olarak kontrol etmenizi sağlar ve gerçek bir fotoğraf koruyucu olur.

Bu da sizi ilgilendirebilir
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin