Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

PEN E-PL7 gerçek bir hazinedir.

Benim yeni stil hazinem

Paris veya Milan da alışverişi tutar göz kamaştrıcıdır ve buna bayılırım. Özellikle bir sınıf giyeceklere, altın ve dikkat çekici aksesuarları çok seviyorum, çünkü onlar benim dişi tarafımı gösteriyor. PEN E-PL7'yi de alırken tam aklında olan buydu. Benim chic stilime çok uyuyor. Kameranın ince silüeti, beyaz parlak gövdesi ve sıradışı tutacağı seçkin görüntümü tammalıyor. Onu üzerime taktığım zaman ilgi merkezi oluyor.

STİL

Mükemmel yüksek-sınıf görünüş

Dışarı çıktığımda, mükemmel gözükmeliyim - kendime has şık bir tarzda. PEN E-PL7 deri görüünüş dış ile sarmalanmış birinci sınıf metalden üretilmiş. Şirin aksesuarlarım ile birlikte, kamera benim çantama ince boyutuna rahatça sığıyor. Her detay - ilgi çekici grip, düğmelerin yeri - her zaman şık görünmem için yaratılmış.

ŞIKLIK

Kendini ifade et!

Alışveriş yaparken veya kafede otururken kimle karşılaşacağını asla bilemezsin. O yüzden her zaman PEN E-PL7 ile hazır olduğumdan emin olurum. Mükemmel özçekimler yapabilirim ve kullanması çok kolay - LCD ekranı aşağı doğru döner ve ellerim ve kollarım fotoğrafı önlemez. Diğer özellikler fotoğraflarımın güzel ve temiz çıkmasını sağlar.

Güzellik

KALBİNİZ MODA VE HAYAT STİLİ İÇİN Mİ ATIYOR?

OLYMPUS PEN kameralarının güzel dünyasına adım atın

Avrupa blog yazarlar ından ve onların hikayelerinden ilham alın ve OLYMPUS PEN neslinin bir parçası olun

Keşfedin  

Fotoğraflarımla hava atmak

PEN E-PL7 ile en iyi pozumu çektiğimde, arkadaşlarımla ve takipçilerimle paylaşmak için Wi-Fi üzerinden blog siteme yüklemeye hazırdır. Garip kablolara gerek yoktu - fotoğrafları telefonuma aktardım ve paylaştım. İşte bu kadar!

Yaratıcı olmak

Yaratıcılığım sadece moda ile sınırlı değil. PEN E-PL7'nin 14 sanat filtresi ve 9 sanat efekti ile kendimi ifade etmemi sağlaması da çok güzel. Özellikle yeni "Klasik" ve "Kısmek Renkli" efektlerini çok seviyorum. Fotoğraflarıma özel bir dokunuş katıyor.

Kısmen Renkli

Klasik

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 
Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin

Bu da sizi ilgilendirebilir