Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

KALİTE BİR ZİHNİYETTİR

PEN E-PL10, fotoğraflarınızı başka bir seviyeye taşıyacak saf estetik, zamansız tasarım ve yüksek performanslı teknolojiyi bir araya getirir. Kompakt tasarım ve kullanım kolaylığı, tasarım veya kaliteden asla ödün vermek istemiyorsanız vazgeçilmez bir arkadaş, ilham verici ve şık “It Piece” kılar - çünkü tutkunuz kalite gerektirir.

 • TUTKU KALİTE GEREKTİRİR

  Kuşak PEN, her beklentinizi karşılayacak en yüksek kalitede görüntüler sağlar. Gece sahneleri gibi zor çekimler bile artık zor değil. Anlık görüntülerinizi sıradan akıllı telefon fotoğrafçılığından farklı kılan şaşırtıcı bir bokeh ile yakalayın!

 • E-PL10’un kolay ve sezgisel kullanımı sayesinde, bu mükemmel çekimi bir daha asla kaçırmayacaksınız! Hızlı Otomatik Odaklama ve dokunmatik ekran, anı yakalamanızı sağlar! Entegre çevirme ekranı mükemmel özçekimi çekmenizi sağlar - neredeyse her açıdan. Otomatik Modda kamera fotoğrafa değer durumları tanımlar ve en uygun çekim sahnesini otomatik olarak seçer.

  KULLANIM KOLAYLIĞI

 • HER ZAMAN MÜKEMMEL BİR UYUM

  E-PL10’un kompakt ve hafif tasarımı, bu güzelliği her zaman yanınızda taşımak istemenizi sağlar. Üç zamansız ve sofistike renk çeşitleri herhangi bir stile uygun. Son dokunuşa sahip herhangi bir kıyafet sunmak için ek moda aksesuarları arasından seçim yapın.

 • Bu PEN modeli, Instagram beslemenize farklı bir görünüm kazandıracak Sanat Filtreleri gibi yaratıcı çekim özellikleri ile doludur. Sahne Modları ve Gelişmiş Fotoğraf Modunda kolay gezinme, yaratıcı vizyonunuzu destekler.
  E-PL10, bir parmağın dokunuşuyla Instagram mükemmel görüntüler için bir Dokunmatik Ekran optimize edilmiş arayüzüne bile sahiptir.

  Yaratıcılığınızı akışa bırakın

 • PERSPEKTİFİNİZİ DEĞİŞTİR

  Neye odaklandığınız önemli değil, PEN serisindeki en yeni model size mümkün olan en iyi görüntüyü sunuyor. Çok çeşitli M.Zuiko lensleri sayesinde, jilet gibi keskin makro veya mikro görüntülere ve güzel portrelere güvenebilirsiniz.

 • Bağlanın

  Tutkunuzu arkadaşlarınızla ve PEN Generation ile otomatik olarak paylaşın! Olympus PEN ile güzel resimleriniz akıllı telefonunuza tek bir tıklamayla aktarılabilir: entegre WI-FI ve ücretsiz OI. Paylaş uygulaması, en iyi görüntüleri anında paylaşmanıza olanak tanır - her zaman ve her yerde.

 • E-PL10, en yüksek kalitede resimlerden fazlasını sağlayarak sizi destekleyebilir. Kamera, videonuzu 4K olarak kaydeder ve elde çekim yaparken bile, E-PL10 güçlü gövde içi görüntü sabitleme özelliği sayesinde profesyonel çekimler sağlar. Vlog'unuz ya da kendi kişisel anılarınız için olursa olsun, hareket halindeyken mükemmel bir video yapın.

  Hareket Halinde

MÜKEMMEL UYUM

Her kıyafeti için mükemmel bir ek.
Yılın "Objesi".
Her zaman yanınızda - Gün boyu, her gün.
Mükemmellik başına sanat: moda fotoğrafçılığa kavuşur.
Her zaman şık: 3 yeni şık renk.
Yaratıcı vizyonunuz için ihtiyacınız olan tüm destek!

Yeni PEN E-PL10'unuzu son derece profesyonel M.Zuiko lenslerle birleştirin ve sınırsız yaratıcılık olanaklarını yaşayın. Kendi kişisel tarzınızı vurgulayan çok çeşitli şık aksesuarlar sunuyoruz.

BİR LENS EKLEYİN

Makro veya mikro görüntüler çekerken, Olympus size 20'den fazla mükemmel lens sunuyor.

Tarzını güçlendir

Tüm kıyafetleriniz için şık aksesuarlar fotoğraflarınızın daha iyi görünmesini sağlar.

Bu da sizi ilgilendirebilir
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin