Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M5 Mark III
BÜTÜN İHTİYACINIZ OLAN SERBEST KALMAK

Neden E-M5 Mark III?

E-M5 Mark III ile limitler yok

Kentsel orman, yüksek veya sokaklarda, güpegündüz veya gece manzarası manzarasında, yağmurlu havalarda ya da değil. E-M5 Mark III hepsini halledebilir. Neredeyse ne kadar ileri gidebileceğin konusunda bir sınır yok. Kompakt, hafif boyut, hacimli ekipman zincirlerinden kurtulmanızı sağlar. Mükemmel fotoğrafçılığın, ileri teknolojiye ve olmazsa olmaz işlevselliğe sahip olmasını mümkün kılan fotoğrafçılığınızı yeni boyutlara çekin. Kısacası: İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman keşfetmeniz gereken her şey.

Yükseltilmiş bir deneyim

Öne çıkan özellikler

Şık, kompakt tasarımın içinde E-M5 Mark III'ü diğerlerinden ayıran bir teknoloji ve özellik merkezidir.

Şaşırtıcı taşınabilirlik

~55% daha ufak
~64% hafif

E-M5 Mark III
M.Zuiko Digital ED 12–40mm F2.8 PRO Maksimum açıklık: F2.8 Odak uzaklığı: 12-40mm

Rakibin hacimli sistemi
E-M5 Mark III sistemi olarak boyut ve hacmin iki katından fazla.

Sınıfındaki hiçbir kameraya benzemeyen şekilde E-M5 Mark III de zincirlerinizi kırmanıza olanak veren hafif ve kompakt bir boyuta sahip. Tüm Olympus sistemi rakiplerinden çok daha küçük. Gördüğün gibi dünyayı ele geçir. Fotoğraflarda. Videolarda. Her açıdan. Kişisel çekim tarzınıza uydurmak istediğiniz lensleri kullanın - E-M5 Mark III sistemi her zaman taşınabilir kalır.

Mükemmel görüntü kalitesi

20MP Live MOS Sensör
Hareket halindeyken veya daha karanlık yerlerde çekim yaparken zengin optik ve detayları net bir şekilde sunun - E-M5 Mark III'teki yüksek güçlü sensör, güçlü görüntü sabitleme (IS) ile çalışmak üzere özel olarak üretildi. Yansıma önleyici AR Kaplama, doğrudan algılayıcıdaki parlamayı ve gölgelenmeyi azaltır.

TruePic VIII Görüntü İşlemcisi
20M Live MOS sensörünü mükemmel şekilde tamamlayan gelişmiş görüntü işlemcisidir. Çift dört çekirdekli sistemi ve özel AF hesaplama devresi, ultra hızlı otomatik odaklama hızı ve mükemmel görüntü kalitesi arkasındaki gücü sağlar.

Gövde-içi görüntü sabitleme
E-M5 Mark III'ün içine yerleştirilen IS, 5.5'e kadar deklanşör hızı düzeltme adımları * sağlar, bu da sizi dışarı çıkıp dünyayı ele geçirmekten alıkoyacak hiçbir şey olmadığı anlamına gelir. Kameranın içinde, böylece her objektifte elde net çekim sonuçları elde edersiniz. M.Zuiko Digital ED 12-100mm F4 IS PRO gibi uyumlu bir objektif kullanıldığında, Sync IS özelliği, fotoğraf makinesinin ve objektifin 6,5 EV'ye kadar düzeltme adımlarını sunmak için mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlar.

* M.Zuiko Digital ED 12-40mm F2.8 PRO ile kullanıldığında 40mm'ye ayarlanmıştır.

Çok çeşitli M.Zuiko Digital lensler
Aralarından seçim yapabileceğiniz 20'nin üzerinde lens ile E-M5 Mark III'te yaratıcılığınızı, fotoğraf tutkunuzu ve çekim tarzınızı kolaylıkla yaşamanızı sağlayan akıllı bir sisteme sahipsiniz. Makro, balık gözü, ultra telefoto… gitmek istediğiniz yöne sınırlama yoktur.

Yüksek-performans otomatik odaklama

121-nokta all-cross tipi
Her çeşit çapraz düzende şaşırtıcı 121 puan ile, çip üzerinde Faz Tespiti AF ile, E-M5 Mark III tüm fotoğrafçılık ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Desenler ve hareketli nesneler bile yüksek hızda hassasiyetle yakalanabilir.

Yüksek hassasiyet
Daha karanlık bir arkaplanın önünde düşük ışıkta veya daha karanlık nesnelerde net fotoğraflar çekmek özellikle zordur - ancak E-M5 Mark III bu zorlukla başa çıkabilir. Hızlı otomatik netleme, en geniş diyafram ayarında bile konunun öne çıkmasını sağlamak için renkler ve şekiller alarak hassas kalır.

AF Hedef Modu
E-M5 Mark III size uygun fotoğrafçılık için üretildiği için, AF Hedef modu özelliği. Bu, eylem veya makro fotoğrafçılıkta konunuza doğru şekilde odaklanmak için altı seçeneğe sahiptir. Tek eylem düğmesi, istediğiniz sahnelerin hızlı ve kolay şekilde yakalanmasını sağlar.

Yüz / Göz Önceliği AF
Portre fotoğrafçılığı veya yalnızca etrafınızdaki insanları yakalamak için E-M5 Mark III, insan yüzlerini ve gözlerini otomatik olarak algılama yeteneğine sahiptir. Sonuç, deklanşöre her tıkladığınızda veya dokunduğunuzda konunuza odaklanın.

Tasarım ve ergonomi

İkonik tasarım
E-M5 Mark III, orijinal OM sisteminin ikonik tasarımını bir adım öteye taşıyor. OM sistem tasarımının ikonik bir özelliği olan kameranın üstündeki delta şekli de burada görülebilir. Hafifçe eğimli üst kenar, kameranın gelişmiş görünümünün altını çizmek için deri benzeri malzeme ile üst kısım yüksekliği arasındaki dengeyi ayarlar.

Kolay görüntüleme
E-M5 Mark III'teki Elektronik Vizörün (EVF) sırtı kameranın daha sabit görünmesini sağlamak için daha geniştir - ve kullanımı daha kolaydır. Uzun göz noktası olan büyük EVF, gözlük kullananların görüntü yakalamanın keyfini çıkarmasını da sağlar.

Sabit kavrama ve kontrol
Tutamak, baş parmak dayanağını kullanarak E-M5 Mark III'ü tutarken hissettiğiniz rahatlığı artırmak için dikkatlice tasarlanmıştır. Bu, kendiliğinden çekim veya kayıt için gerekli olan daha güvenli bir tutuşa neden olur. Mod kadranı konumu, kadran kontrolünü iyileştirmek için de düzeltildi.

Esnek çekim
E-M5 Mark III'teki döner LCD ekranla çekim yaparken garip veya rahatsız edici pozisyonlara girmeniz gerekmez. Monitör sizi ayarlar - yukarı veya aşağı çekim yapmak için. Bu aynı zamanda dinamik sahneler içeren filmler kaydederken sahip olması gereken bir şeydir.

Çok beğenilen ürün yapısı

Zor koşullara dayanıklı gövde
Fanteziniz sizi nereye götürürse götürsün, E-M5 Mark III ile oraya gidin. Tam conta yerleşimi sayesinde su sıçramasına, toza ve donmaya karşı –10 ° C'ye kadar dayanıklıdır. En şiddetli ortamlar - yağmurdan kardan toza kadar - E-M5 Mark III'e işlemez*

* Hava koşullarına dayanıklı sistem için, hava koşullarına dayanıklı bir M.Zuiko Dijital l

Supersonic Wave Filter (SSWF)
Sınıfın en iyisini elde edin - ve net sonuçlar alacağınızı bilmenin mutluluğunu yaşayın. E-M5 Mark III'teki lensleri ne zaman değiştirirseniz, fotoğraf makinesi saniyede 30.000 defadan fazla ultra yüksek hızlarda titreyerek sensöründeki tozları anında temizler. Sensördeki özel kaplama tozu daha da önler.

“Gece çekimleri en zorlayıcı olanları. Doğru geçişler, net hatlar, ışıklardan gelen harika bir sıcaklık. E-M5 Mark III tüm bunları ve daha fazlasını sağlayabilen kameradır. Güvenebileceğim bir sistem ”

Gökyüzü tek sınır

E-M5 Mark III çekim teknolojileri

Fotoğrafçılığınızı daha yükseğe çekmenize yardımcı olmak için, E-M5 Mark III'ün kompakt ve hafif gövdesi güçlü bir sensör, gelişmiş görüntü işlemcisi ve birçok ünlü Olympus mühendisliği barındırıyor.

Olympus'a özgü çekim işlevleri

Odak Braketi ve İstifleme
Özellikle makro çekimler için mükemmel olan bu E-M5 Mark III işlevi, fotoğraflarınıza doğa rehberlerinde bulunan kenardan kenara netlik sağlar. Odak Yığma, konunuzun birkaç fotoğrafını çeker ve daha sonra tek, tamamen odaklanmış ve yüksek kaliteli bir görüntü oluşturmak için kamera tarafından istiflenir. Odak Braketi benzer şekilde çalışır ve görüntüleri bir bilgisayarda manuel olarak derlemenize izin vererek tam kontrol sağlar. *

* Uyumlu M. Zuiko Digital lensler hakkında bilgi için teknik özelliklere bakın.

Canlı Kompozit Modu
E-M5 Mark III ile serbest kalmak, istediğiniz zaman, gece veya düşük ışıkta bile çekim yapmak anlamına gelir. Canlı Kompozit ve Canlı Ampul modlarının devreye girdiği yer burasıdır. Şehir manzaralarını yıldızlı bir gökyüzüne çekebilir veya hafif parkurlarla yaratıcı olabilirsiniz. Ve fotoğrafı çekmeden önce LCD'deki pozlamayı kontrol edebilirsiniz.

Tripod 50M Yüksek Çöz Çekim
Bu E-M5 Mark III işlevini kullandığınızda, yüksek çözünürlüklü ve yüksek çözünürlüklü ayrıntılı fotoğraflar mümkündür. Sensörü kaydırır ve daha sonra birleştirilen ardışık çekimler yapar. Sonuç, inanılmaz bir 50 megapiksel görüntüdür.

Titreşimsiz
AÇIK
Titreşimsiz
Kapalı

Titreşimsiz Çekim ve Titreşimsiz Tarama
Kullanımı kolay olan yüksek teknoloji - bu E-M5 Mark III'ün işlevlerinin konusu budur. Mekanik veya elektronik obtüratör özelliklerini kullanırken titremenin etkilerini bastırırlar. Her iki durumda da, mükemmel pozlanmış son fotoğraf için ışık kaynağının neden olduğu titremeyen veya çizgili desenler telafi edilir.

Profesyonel Çekim

Deklanşöre yarım basıldığında - 14 resim arabellekte saklanır
Deklanşöre tam bastığınız an

İstediğiniz anı yakalayın - E-M5 Mark III'teki Pro Capture sayesinde. Deklanşöre yarım bastığınız andan itibaren - geçici olarak kaydedilen 14 kareye kadar - çekmeye başlar. Düğmeye sonuna kadar bastığınızda, kesintisiz çekim başlar. Bu, geri dönüp istediğiniz sahneyi seçme şansınız olduğu anlamına gelir.

Özne İzleme Küme Görüntüsü

Bu gelişmiş özellik, E-M5 Mark III’ün AF İzleme işlevini kullanırken hareketli konulara odaklanmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır. Hassas ve hızlı sonuçlar sağlamak için doğrudan monitörde gösterilen bir izleme alanı kümesi kullanır.

Yüksek hızlı mekanik obtüratör

Parlak dış mekan koşullarında çekim yaparken odaklanma efektlerini kullanmanın tadını çıkarın - E-M5 Mark III’ün mekanik deklanşörü ile maksimum 1/8000 saniyede mümkün. Geniş çaplı bir lens kullandığınızda bile, bir ND filtresine ihtiyaç duymadan doğru ve en geniş diyafram açıklığı elde edersiniz.

Manuel Odak Yardımı

Doğru manuel odaklama
Manuel odaklama, özellikle E-M5 Mark III’ün Manuel Odak Yardımı özelliğiyle zor olmak zorunda değildir. Odağı tam olarak aldığınızdan emin olmak için odaklanmak istediğiniz alanı büyütür.

Tepe performans
E-M5 Mark III ile konuya manuel olarak odaklandığınızda bir başka yararlı özellik: Focus Peaking. Keskin konturlar aldığınızdan emin olmak için ana hatlara odaklanma tepe noktalarını vurgular ve görüntüler.

AF Limitleyici

Her fotoğrafçının sahip olmak istediği kullanışlı bir özellik: AF Sınırlayıcı. Objektife bakılmaksızın, E-M5 Mark III'ün sahnedeki diğer nesnelere odaklanmasını engelleyerek daha hızlı netleme sonuçları elde etmek için otomatik netleme aralığını sınırlayabilirsiniz. Üç AF alanı ayarlayın ve anında özellik etkinleştirme için kontrolleri özelleştirin.

Üstün işlerlik

Dokunmatik yüzey AF
Elektronik Vizör (EVF) ile çekim yaparken daha fazla özgürlük sağlamak için, E-M5 Mark III, otomatik netleme noktasını istediğiniz gibi konumlandırmak için dokunmatik ekran olarak dokunmatik imleci kullanmanıza olanak tanır - tıpkı bir imleç gibi. Böylece fotoğrafın odak noktasını hızla değiştirirken EVF’yi aramaya devam edebilirsiniz.

AF ve Dokunmatik Deklanşöre dokunun
E-M5 Mark III'teki dokunmatik ekran LCD monitör sadece otomatik odağı parmağınızla basıp kaydırarak sezgisel olarak tanımlamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda fotoğrafı tek dokunuşla çekmenizi sağlar.

Hafif ve kompakt bir kameraya sahip olmak, seyahat fotoğrafçılığında büyük fark yaratıyor. Benim için yeni E-M5 Mark III bu fark. Hemen hemen her yere gidebilirim ve ihtiyacım olan her şeye sahip olabilirim. ”

Videografi için yapıldı

Kaliteli film yapımı

İstediğiniz zaman fotoğrafçı olmaktan, kameramanlaşmaya geçin. E-M5 Mark III aynı zamanda dinamik bir sinemaya benzer bir his uyandıran filmleri net kalitede yapmak için idealdir.

Video için 5 eksenli görüntü sabitleme

Videolar için görüntü sabitleme (IS), özellikle serbest stil çekerken mükemmel bir anlam ifade eder. Sonuçta, kamerayı kaydırırken, hareketli görüntüleriniz istenmeyen kamera sarsıntısını telafi eden bir IS sistemi ile daha net ve keskin görünüyor. E-M5 Mark III, beş eksenin tamamında bu dengeyi sunar.

Yüksek kalite 4K video

E-M5 Mark III, 4K (3840 x 2160) ve C4K (4096 x 2160) formatlarıyla uyumluluğu sayesinde orijinal film üretimi için idealdir. 4K ile 30p, 25p veya 24p kare hızında veya C4K ile 24p kare hızında ve maks. 237 Mbps bit hızında, 4K dijital sinema standardında kaydedebilirsiniz.

Mikrofon girişi

Filminizin sesini harici bir cihazla * yükseltmek istiyorsanız, mikrofon girişi kolay erişim için doğrudan E-M5 Mark III'ün yanına yerleştirilir. Direkt olarak çalışan ayakkabıya doğrudan bağlanabilen ME-31 Kompakt Tabanca Mikrofonunu veya Hi-Res ses için LS-P4 Kaydediciyi seçin.

Mikrofon girişi

* Piyasada satılan hot shoe adaptörü montajı gerektirir.

Zor koşullar sızdırmazlık

Yağmurlu günler, sıfırın altındaki sıcaklıklar, tozlu yerler - E-M5 Mark III hepsini kaldırabilir. Ünlü Olympus hava sızdırmazlık sistemi ile elementlere karşı tamamen yalıtılmıştır. Demek istediğin zaman tutkunu yaşayabilirsin.

Zengin aksesuar çeşidi

ME-31 Kompakt Tabanca Mikrofonuna * ve LS-P4 Kaydediciye * ek olarak, E-M5 Mark III ayrıca ECG-5 Dedicated External Grip ile donatılabilir. Deklanşöre ve kontrol kadranına erişirken, daha güvenli bir tutuş sağlar.

* Piyasada satılan hot shoe adaptörü montajı gerektirir.

E-M5 Mark III, izleyicideki duyguları uyandırmam için bana güç veriyor. Kendi doğa perspektifim, özne için ihtiyacım olduğu gibi, bokeh elde etmek için güçlü ve hassas otofokusla mükemmel bir şekilde birleşiyor. ”

Çok yönlü kolaylık

Asistan kullan

E-M5 Mark III, bir fotoğrafçı olarak hayatı kolaylaştırmak için yapılmıştır. Çeşitli elverişli özellikleri ve konforları ile bu OM-D, özgür olmanın ve herhangi bir çekim tarzının keyfini çıkarmanız için bir zevk haline getiriyor.

Yüksek Görünürlüklü Elektronik Vizör

E-M5 Mark III'teki Elektronik Vizörün (EVF) canlı renkleri ve yüksek kontrastlı ekran performansı hiçbiri ikinci. Yaklaşık 2.36 milyon noktalı OLED, 1.37x büyütme ile görüntülemeyi kolaylaştırır. Kabaca 27mm göz noktası mesafesi, gözlük kullananlar için idealdir.

Kişisel Mod

Sık kullandığınız ayarlara anında erişin - basitçe çevirmeli veya çevirmeli. C modunda, kolay ve hızlı kullanım için çekim ayarları veya modları gibi favori ayarlarınızı kaydedebilirsiniz. Sık kullanılan iki ek ayar da menü üzerinden hızlı bir şekilde saklanabilir ve erişilebilir.

Kolay Wi-Fi ve Bluetooth®

E-M5 Mark III’ün diğer cihazlara (OI.Share yazılımı olan bir tablet veya akıllı telefon gibi) kablosuz olarak bağlanabilme özelliği, Wi-Fi veya Bluetooth® aracılığıyla, kablolarla bağlanmadan daha fazla çekim ve fotoğraf aktarma özgürlüğüne sahip olduğunuz anlamına gelir.

Uygun USB şarj

E-M5 Mark III ile, uygun USB şarjı sayesinde sizi nerede olursanız olun güç voltajından bağımsız kılan bir OM-D'ye sahipsiniz. Arabada, otel odanızda, havaalanında. Ayrıca bir powerbank kullanarak pilleri şarj etme seçeneğiniz de vardır.

Senaryo modları ve Sanat Filtreleri

Parmağınızın ucunda, konu veya sahne için doğru olan E-M5 Mark III'teki çekim ayarları için, arasından seçim yapabileceğiniz toplam 22 sahne modu olan altı tema var - Portre'den Gece Manzarasına Yakın çekimler. Etkileyici sonuçlar için 16 Sanat Filtresinden birini ekleyin.

E-M5 Mark III Karşılaştır

E-M5 Mark III
E-M10 Mark III
E-M5 Mark II
Şimdi karşılaştır

M.ZUIKO Pro lensler

Detaylar

Kamera aksesuarları

Detaylar

Yazılım

Detaylar

Sound for video

Detaylar
Bu da sizi ilgilendirebilir
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   

MyOLYMPUS Bülteni

İlk haber alan siz olun ve OM Digital Solutions tecrübenizi ilerletin.

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin