Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Neden E-M1X?

Profesyoneller odaklanmak ister

Gerçek profesyonellerin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayan E-M1X, her fotoğrafçının beklediği mutlak güveni çekimler boyunca daha iyi kontrol, ergonomi ve istikrar ile sağlar. Gelişmiş teknoloji ve özellikler sistemi, oyunu daha yüksek bir seviyeye çıkarmak için tasarlanmıştır.

Güvenilirliği ve taşınabilirliği kıyaslayın

 • SU
 • BUZ
 • KUM

Ödün vermeden özgürlük

İşiniz sizi bir vahşi yaşam yolculuğu, bir spor etkinliğini izleme veya bir işi stüdyo olsa farketnez, E-M1X'in her çekim stiline hitap eden profesyonel özellikleri vardır.

Entegre dikey kavrama

İhtiyacınız olan her şeyi bir araya getiren E-M1X, entegre dikey bir tutuşa sahiptir. Tasarım hem dikey hem de yatay tutuşta aynı olduğu için, fotoğrafçı hem dikey hem de yatay formatlı çekimde aynı sezgisel el hareketlerine sahiptir. İki batarya birimi ile uzun süreli görevler için idealdir.

Dünyanın en iyi bulanıklık önleyicisi (IS)

Olympus'taki mühendisler, yeni geliştirilmiş gyro sensörünü dünyaya tanıtmak için bir adım daha attılar. E-M1X'in talep ettiği hassasiyeti diğer kameralarda görülmeyen sonuçlarıyla sunar. Bu ileri teknoloji, tripod ihtiyacını ortadan kaldırmak ve serbest el çekimi sağlamak için 7,5 deklanşöre kadar hız telafisi sağlar.

(CIPA standardına göre, E-M1X, M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO lens ile eşleştirildiğinde, sistem kameralarında 1/2019 itibariyle)

Dünyanın en iyi zor hava koşullarına dayanıklı gövdesi

E-M1X'in ünlü OM-D hava sızdırmazlığı sayesinde profesyonel fotoğrafçılar herhangi bir sahneyi - yağmurda, karda ve kumda - endişelenmeden çekebilirler Artık SD kart yuvası ve diğer tüm kapakların yanı sıra uzak kablo, mikrofon ve kulaklık terminalleri için ek sızdırmazlık sağlanmaktadır.

(1/2019 itibariyle M.Zuiko suya dayanıklı lens ile eşleştirilmiş IEC 60529 standardına göre)

Dokunsal düğmeler ve geliştirilmiş ergonomi

Her bir düğmenin özel olarak tasarlanmış yüksekliği, şekli ve özellikleri, ihtiyacınız olanları kolayca hissedebileceğiniz ve vizörden çekim yapmaya tamamen konsantre olabileceğiniz anlamına gelir. Düğme düzeni ve kullanımı, uzun çekim sürelerinde özellikle uygun olan daha iyi ergonomi sunmak için geliştirilmiştir.

Sınıfının en iyi Supersonic Wave Filter (SSWF)

Sınıftaki en iyisi şimdi daha da iyi oldu. Gelişmiş SSWF, lensleri değiştirdiğinizde daha yüksek bir güvenilirlik düzeyi sağlar. Kir ve tozun fotoğraf ve ekipmanı bozma şansı daha azdır.

Uzun deklanşör ömrü

Sıkı testlerden geçirildikten sonra, E-M1X üzerindeki perde 400.000 işlemin üst sınıf bir çalışma ömrü sağladığını göstermiştir.

Çift kart yuvası

İki UHS-II yuvasıyla, bir kart dolduğunda bile kameranın aynı performansı verdiğinden emin olabilirsiniz. Profesyoneller her iki karta da çekim yapabilirler ve her zaman bir yedeğe sahip olurlar, böylece bir fotoğraf asla kaybolmaz.

USB üzerinden şarj

E-M1X, 100 Watt'a kadar USB güç dağıtımını destekleyen ilk Olympus fotoğraf makinesi. Bu, güç kaynağından bağımsız olmanızı sağlar ve pillerinizi bir powerbank kullanarak şarj etme seçeneğiniz olur. Çift akü desteğiyle, iki pil aynı anda iki saat içinde kamera içinde tam olarak şarj edilebilir.

Uzun batarya süresi

2580 poza kadar

İkili batarya gücü, fotoğrafçılara, şarj etmeden önce 2,580 görüntüye kadar çekim yapma şansı verir; bu da uzun fotoğraf çekimleri ve uzak konumlu görevler için idealdir.

“Aksiyon fotoğrafçılığı için sağlam, hafif, taşınabilir, yüksek kaliteli ve hızlı bir kameraya ihtiyacım var ve OM-D E-M1X bana tüm bunları veriyor.”

Fernando Marmolejo
Olympus Vizyoneri, İsplanya

Videoyu seyret

Baştan geliştirilmiş otomatik odaklama

Doğru fonksiyona sahip hassasiyet

OM-D otomatik odak (AF) sistemi, E-M1X için tamamen yeniden tasarlanmıştır. Farklı sahneler için yeni odak noktalarından yeni bir odak algoritmasına kadar, AF fotoğrafçının kompozisyona konsantre olmasını sağlar.

Akıllı konu bulan AF

Yarış etkinlikleri, hava şovları ve trenler için ideal olan bu işlev, hassas odaklama ve izleme için belirli konuları tespit eder. Kompozisyona konsantre olabilmeniz için otomatik odaklama işini yapar.

AF Düşük Yoğunluk Limiti

–6 EV adımına kadar olan bu işlev, düşük ışıkta çekimden kaynaklanan endişeleri ortadan kaldırır. Hassas AF, karanlık sahnelerde de yüksek hassasiyetli odaklama yapar. (ISO 100'de S-AF modunda M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro objektife dayanarak)

(ISO 100'de S-AF modunda M.Zuiko Digital ED 45mm F1.2 Pro objektife dayanarak)

Çoklu Seçici (joystick)

Her iki tutamak üzerinde bulunan bu sezgisel joystick, özellikle vizörden çekim yaparken, sıralı çekim ve film kaydı sırasında hızlı ve kolay bir şekilde AF alanlarının değiştirilmesini sağlar.

AF Hedef modu

Tekil AF / Ufak AF

Izgara, herhangi bir sahnede küçük nesneleri net bir şekilde yakalamak için idealdir. Küçük AF ile makro fotoğrafçılığa hassas nokta odaklama kolaydır.

Grup 5-nokta

Bu AF modu, bir grup insanın olduğu spor aklı ile tasarlandı ve hedef, hareket halindeyken orta büyüklükteki bir alana odaklanmaktır.

Grup 9-nokta

Daha büyük hareketli nesneler veya sporlar ya da her türlü etkinlik için, bu AF modu, odak noktasını 9 noktadan oluşan genişletilmiş bir alana yerleştirir.

Grup 25-nokta

Herhangi bir konu veya sahne için özelleştirilebilir, AF Hedef modu ayrıca 121 nokta çok geniş olduğunda 25 nokta odaklamayı içerir.

121-nokta

Otomatik odaklamanın mümkün olan en fazla noktası, özellikle bir grup nesnenin tüm sahne boyunca hareket etmesi durumunda, fotoğrafçının hızlı çekim yapmasına olanak tanır.

My Menu

En sık kullandığınız ayarların bir menüsünü özelleştirin - en fazla 35 - ve bunları her zaman sorunsuz bir şekilde hazır bulundurun. Kullanıcı arayüzü, profesyonel fotoğrafçılar ile birlikte özel olarak tasarlanmıştır.

Pro Çekim

 • Çekim yapmak istediğiniz o an

  Aksiyon fotoğrafçılığı için tam olarak geliştirilen Pro Capture, deklanşöre tam basılmadan önce tam çözünürlüklü RAW formatında 35 kareye kadar kayıt karelerine başlar. Bu, fotoğrafçının yüksek görüntü kalitesiyle tam anı yakalamasını sağlar.

Elde Yüksek Çöz. Çekim

Bir tripod kullanmaksınırlanmak istemeyen veya atamaları bir tripodun izin verilmediği yerlere götüren fotoğrafçılar için tasarlanan bu fonksiyon, 50M sensörle yakalanana eşit bir yüksek çözünürlüklü tek çekim üretir - herhangi bir el titremesinin neden olduğu bulanıklık olmadan.

Canlı ND

Canlı ND'de, fotoğrafçılar pahalı bir harici filtreye gerek duymadan yavaş deklanşör efektleri alabilirler. Fotoğraf çekmeden önce manzara vizörde ve efektler gözden geçirilebilir.

Alan sensör sistemi

Verimli görüntü yönetimi için çekim bilgilerine ihtiyaç duyan fotoğrafçılar için ideal olan E-M1X, konumunuzu, zamanınızı, yüksekliğini ve yönünü kaydeden yerleşik bir sisteme sahiptir.

Wi-Fi çekim

Kablo bağlantısının avantajlarından yararlanın - bağlanmadan. Wi-Fi, kablo kullanmadan fotoğrafları E-M1X'ten bilgisayara aktarmanızı sağlar. Bu, fotoğrafçılara özellikle stüdyoda, daha fazla çekim özgürlüğü sağlar.

“Profesyoneller her zaman hızlı tepki ve süper hızlı bir otomatik netleme ile çok sayıda profesyonel lens yelpazesi sunan çok yüksek performanslı bir fotoğraf makinesi arayışındalar. Bunu E-M1X ile buldum. ”

Laurent Vu
Olympus Vizyoneri, Fransa

Videoyı seyret

Daha gelişmiş video

Hayat sabit durmaz

Profesyonel kalitede fotoğraflara ek olarak, E-M1X film yapımında ustadır. Olayların olduğu anda yakalamak için video sanatçılarının istediği bütün ekstralara sahiptir.

C4K Film

Ultra yüksek C4K (4096 x 2160) film formatıyla, video sanatçıları sadece en yüksek kayıt çözünürlüğüne sahip değil, aynı zamanda post prodüksiyon söz konusu olduğunda daha fazla esnekliğe sahip.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

Dünyanın en iyi bulanıklık önleyicisi (IS)

Görüntüleri taşıma, kamerayı nasıl kaydırdığınıza göre telafiyi ayarlayan esnek bir IS sistemi gerektirir. E-M1X, video kamerasına bu esnekliği sunan, piyasadaki hiç kimsenin sağlayamayacağı bir kalite seviyesinde dünyanın ilk kamerası.

(CIPA standardına göre, E-M1X, M.Zuiko Digital ED 12–100mm F4.0 IS PRO lens ile eşleştirildiğinde, sistem kameralarında 1/2019 itibariyle)

Dünyanın en iyi zor hava koşullarına dayanıklı gövdesi

E-M1X, yağmurlu hava, donma sıcaklıkları ve tozlu havaya karşı tamamen yalıtılmıştır. Uzaktan kumanda kablosu, mikrofon ve kulaklık terminalleri için ek sızdırmazlık sayesinde rahatsız edici yağmur örtüsüne ihtiyaç ortadan kalkar.

(1/2019 itibariyle M.Zuiko suya dayanıklı lens ile eşleştirilmiş IEC 60529 standardına göre)

OM400-log

Belgesel ve doğa çekimi sırasında tipik olarak değişen aydınlatma koşullarına karşı koymak için, E-M1X günlük çekimi mümkün kılar. OM400-log, gölgelerdeki ayrıntıları kaybetmeden veya renk vuruşlarıyla video yaratıcılığındaki daha fazla özgürlüğü gölgede bırakmadan veya vurgulama yapmadan film çeker.

Yüksek-hız 120 kare/sn

Full HD kayıt için kullanılabilir, bu işlev yavaş hareket algısı ile daha sinema filmleri sağlar. Konuyla ilgili hareketler filme dinamik eklemek için askıya alınabilir.

“Görüntü kalitesi, işleyiş şekli, sağlamlığı, gerçekten büyük bir anahtar özellik olan stabilizasyonu ile, E-M1X kamerayı sette kullanma şeklimizi ve sahneleri yapılandırma tarzımızı özgürleştirdi."

Janne Amunét
Olympus Vizyoneri, Finlandiye

Videoyu izle

Daha fazla E-M1X özelliklerini keşfet

Şimdi karşılaştır

Pro Objektifleri Keşfet

Detaylar
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   

MyOLYMPUS Bülteni

İlk haber alan siz olun ve OLYMPUS tecrübenizi ilerletin.

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin