Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 

OM-D E-M1 Mark III
LİMİT YOK. ZİNCİRLERİNİ KIR.

Neden E-M1 Mark III?

Elde taşınır çekim tarzınızla daha da ileri gidin

Her koşulda ödün vermeyen görüntü kalitesiyle bir araya gelen tamamen taşınabilir bir tasarım, E-M1 Mark III'ü nefes kesici sonuçlar elde etmek için mükemmel bir araç haline getirir. Profesyonel fotoğrafçılığınızı yeni boyutlara taşıyın.

Profesyoneller için taşınabilirlik

Ağırlık olmadan nefes kesici fotoğraflar

OM-D E-M1 Mark III, kompakt, hafif kamera sisteminde yüksek kalitede görüntüler yakalayan ve her koşulda en üst düzeyde çekim sağlayan profesyonel bir modeldir.

Rakipsiz taşınabilirlik ve konfor

Boyut ve ağırlıkta yarısı *

Daha fazla hareket serbestliği
Kompakt, hafif tasarımı ile E-M1 Mark III ve M. Zuiko Dijital lens sistemi çekime tam olarak konsantre olmanızı sağlar. Engebeli yerlerde fotoğraf çekimleri sırasında, daha kolay tırmanma yamaçlarının keyfine varacaksınız - en iyi noktadan çekim yapmanıza olanak tanır.

* Değiştirilebilir lensli kameralar için, Şubat 2020'den iti

Daha az stres ile daha uzun çekim
Elde çekim sırasında, E-M1 Mark III ve M. Zuiko Digital lens sisteminin hafif ağırlığı, daha az zorlanma ve yorulma deneyimi sağlar. Aynı zamanda uçak kabinine uygun hali ile küçük veya orta boy fotoğraf sırt çantasına mükemmel bir şekilde uyar.

Mükemmel tutuş
E-M1 Mark III’ün tutucusu size daha güvenli bir tutuş ve emin tutuş sağlar, özellikle elde yapılan çekimler veya telefoto lensler için ideal. Genel tasarım ergonomik ve sezgiseldir, düğmelere, Çoklu Seçiciye ve aramalara kolayca ulaşmanızı sağlar.

Dünyanın en iyi görüntü sabitlemesi *

Gövdede 5-eksek görüntü sabitleme
Net çekim ve gece çekimleri için mükemmel olan E-M1 Mark III’ün jiroskop algılayıcılı gövde içi 5 eksenli görüntü sabitleme sistemidir (IS). Uyumlu objektiflerle 7,0 deklanşör hızına kadar telafi veya 5 eksenli Sync IS ile 7,5 telafi kademesi sunar. **

* Değiştirilebilir lensli kameralar için, Şubat 2020'den iti

** M.Zuiko Digital ED 12‒40mm F4 PRO ile 40mm odak mesafesinden 7.0 adım (35mm eşdeğeri: 80mm); M.Zuiko Digital ED 12‒100mm F4 PRO ile 100mm (35mm eşdeğeri: 200mm) odak mesafesindeki 7.5 adım, yarı bırakma AÇIK KAPALI, kare hızı: yüksek. Her ikisi de 2 eksende (yaw ve pitch) düzeltildiğinde CIPA standartlarına uygundur.

Görüntü Sabitleme olmadan

Görüntü Sabitleme ile

Çarpıcı netlik
5 eksenli IS, düşük ışıkta veya gece gibi, düşük ISO seviyelerinde yüksek kaliteli elde çekim sırasında net görüntü kalitesi sunar. Kompanzasyon performansı bile “4 saniye boyunca elde çekim” (**) tripod olmadan mümkün kılar.

* Değiştirilebilir lensli kameralar için, Şubat 2020'den iti

** Olympus test şartlarına göre. Çekim koşulları değiştiğinden, sonuçlar garanti edilmez.

Net, keskin görüntü kalitesi

TruePic IX görüntü işlemcisi
Bir dizi çekim işlevini gerçekleştirmek için, E-M1 Mark III en yeni görüntü işlemciye sahip: TruePic IX. Elde Taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Çekim, Canlı ND, Yıldızlı Gökyüzü AF, vb. Artık tek bir verimli işlemci ile mümkün. Aynı yüksek performansı elde etmek için, E-M1X iki TruePic VIII işlemci gerektirir.

20MP Live MOS Sensör
20MP Live MOS sensörü, TruePic IX ile birlikte, M.Zuiko Digital Pro lenslerin yüksek optik performansı ile birinci sınıf görüntüler sunar. Net ayrıntılarla zengin görüntüler elde etmek için objektif tarafından çekilen ışığı yakalar. Yansıma önleyici AR Kaplama, doğrudan algılayıcıdaki parlamayı ve gölgelenmeyi azaltır.

Çok çeşitli M.Zuiko Digital lensler
Seçilebilecek 20'den fazla M.Zuiko Dijital lens ile, her fotoğraf ataması için birine sahipsiniz. Yakınlaştırmadan başlayarak, balık gözüne ve ultra telefotoya - gelişmiş lens teknolojileri, çok çeşitli sahneler için yüksek çözünürlüklü görüntüler elde eder.

Yüksek çözünürlüklü çekim

Elde Yüksek Çöz. Çekim
Tripod kullanmanın mümkün olmadığı veya kullanılamadığı yerler için tasarlanan bu özellik, 50MP yüksek çözünürlüğe eşdeğer bir bileşim sayesinde net görüntüler ve daha yüksek gürültü direnci sağlar. 16 görüntüden yapılmış, özellikle keskin detaylar gerektiren manzara fotoğrafçılığı için idealdir.

Yüksek Çözünrülük Çekim Örneği İndir

Elde Yüksek Çöz. Çekim nasıl çalışır
Elde çekim sırasında en az hareket doğal olarak oluşur. Net ve keskin sonuçlar elde etmek için, bir atıştan diğerine bu hareket, 50MP sensörle çekilmiş olana eşdeğer, tek, yüksek çözünürlüklü bir fotoğraf üretmek için kullanılır.

Yüksek Çözünürlük Çekim

Tripod Yüksek Çöz. Çekim
Özellikle manzara fotoğrafçılığı için, bu özellik 80MP sensörle yakalanana eşit yüksek çözünürlüklü tek bir çekim oluşturur. E-M1 Mark III’ün görüntü sensörü, daha sonra birleştirilen 8 görüntü yakalamak için 0,5 piksellik artışlarla taşınır. Aynı zamanda, dalgalanan su gibi eserler de bastırılır.

Yüksek Çözünrülük Çekim Örneği İndir

Live ND

Yerden ve ağırlıktan tasarruf edin. Dahili Live ND, harici filtreye gerek olmadan parlak koşullarda uzun pozlama efektleri sağlar. Seviye, ND2'den (1 EV adımı) ND32'ye (5 EV adımı) kadar seçilebilir ve enstantane hızının çekiminden önce vizörde veya ekranda canlı olarak görülebilir.

Tom Ormerod
Olympus Vizyoneri, Birleşik Krallık

“Güneş yeni doğmuştu ve bulutların kenarı hala yeni aydınlatılmıştı, şehrin dört bir yanındaki ışıklar yanmaya başladı. Tüm sahnenin ayrıntılarını yakalamak için Elde Taşınabilir Yüksek Çözünürlüklü Çekim modunu kullandım.”

Videoyu seyret

Mutlak güvenilirlik

Tam çekim özgürlüğü

Çeşitli alanlarda çekim yapan fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılamak için, E-M1 Mark III sağlam bir magnezyum alaşımlı gövde, hava koşullarına dayanıklı sızdırmazlık ve ünlü toz azaltma sistemi etrafında inşa edilmiştir.

Her durumda çekim

Hava koşullarına dayanıklı yapı
Her türlü iklim veya ortamda çekim yapın - yağmur örtüsüyle uğraşmadan. Böylece yalnızca çekime konsantre olabilirsiniz, E-M1 Mark III, profesyonel fotoğrafçılar tarafından çokça saygı duyulan bir yapı olan –10 ° C'ye kadar donmaya karşı dayanıklı, IPX1 toz geçirmez ve su sıçramalarına karşı korumalı bir gövdeye sahiptir. *

* Hava koşullarına dayanıklı sistem için, hava koşullarına dayanıklı bir M.Zuiko Dijital lens ile

Magnezyum alaşımlı gövde
Sağlam magnezyum alaşımlı yapısı ve gelişmiş hava koşullarına dayanıklılığı sayesinde, E-M1 Mark III hafif kalırken son derece dayanıklıdır. Bu, zorlu veya zorlu ortamlardaki fotoğraf çekimlerinde daha fazla çekim özgürlüğü sağlar.

Uzun ömürlü deklanşör ünitesi
E-M1 Mark III, üretken ve mükemmel çekimler yapmaktan zevk alan profesyonel fotoğrafçıların gereksinimlerini karşılar. Bunun sebebi, 400.000 harekete geçirme derecesine sahip çok dayanıklı bir deklanşör ünitesine sahip olmasıdır *.

* Olympus test şartlarına göre.

Hızlı USB Güç Teslimatı

Fotoğraf atamanız sizi hareket halinde tutarsa veya sizi uzak ya da soğuk konumlara götürürse, Power Delivery ile bir güç bankasını E-M1 Mark III cihazınıza bağlayın. Pili, maksimum 45W güç kaynağı (veya çekime devam etmek için bir güç kaynağı) sayesinde iki saat kadar kısa bir sürede şarj etmek için kullanın.

* 2. 9V 3A, 15V 2A veya 15V 3A çıkış güç kaynağı gereklidir. Şarj işlemi yalnızca kamera kapalıyken kullanılabilir.

Tozsuz görüntü sonuçları

Endişelenmeden lensleri değiştirin. E-M1 Mark III'teki SSWF, sensörde birikebilecek kir veya toz nedeniyle görüntüdeki lekeleri önlemenizi sağlar. Bunun nedeni, sensörün ince parçacıkları anında gidermek için çok hızlı titreştiğidir. Olympus bu toz azaltma sistemine öncülük etti ve şimdi E-M1 Mark III'te E-M1X'in özel toz azaltıcı kaplamasını içeriyor.

Profesyonel seviye izleme menüsü

My Menu
Özelleştirme ve istediğiniz ayarlara hızlı erişim, E-M1 Mark III'ü en üst düzey fotoğrafçılık aracınız yapar. En sık kullandığınız ayarları - 35'e kadar - Menüm'e kaydedin. Bir Menüm öğesini kaydetmek, kaldırmak veya sıralamak için sadece Film düğmesine basın.

Özel modlar
Kullanıcı arayüzü size dört Özel moda kolay ve hızlı erişim sağlar. Her mod - C1 ila C4 - en sık meydana gelen çekim sahnenize veya çekim tercihlerinize bağlı olarak sık kullanılan bir ayarı saklamanızı sağlar.

Optimize edilmiş kontrol paneli ekranı
Optimize edilmiş kontrol paneli ekranı

LV Arttırma
Canlı görüntü (LV) ekranının parlaklığını, konumunuza göre ayarlayın; böylece, gece fotoğraflarını çekerken gece gibi karanlık sahnelerdeki nesneleri daha kolay görüntüleyebilirsiniz. LV Boost'u açmak / kapatmak, E-M1 Mark III üzerindeki bir Fn düğmesine atanabilir ve düğmeye basarken düğmeyi çevirerek ayarlar değiştirilebilir.

Görüntü yönetimi ve yedekleme

Hızlı görüntü seçimi
Tek seferde birden fazla görüntüyü hızlıca seçmek için, Film düğmesine basarken kadranı çevirmeniz yeterlidir. Bu, görüntüleri daha verimli bir şekilde paylaşabilir, düzenleyebilir ve silebilirsiniz.

Çift kart yuvası
Mutlak güvenilirlik aynı zamanda yüksek fotoğraf kapasitesine sahip olmak anlamına gelir. İki bellek kartı yuvasıyla - bir UHS-II ve bir UHS-I - E-M1 Mark III, bir kart dolu olduğunda bile yüksek performans sunmaya devam ediyor. Bu, çekimleri her iki kartta da saklamanıza veya her zaman bir yedeklemeye sahip olmanıza olanak tanır; böylece fotoğraf asla kaybolmaz.

Geraint Radford
Olympus Vizyoneri, Birleşik Krallık

“Bu kadar yakın mesafelerde çalışmak çok sınırlı bir alan derinliği sağlar. Bu yüzden E-M1 Mark III'ü 9 yığını üzerine odaklayacağım. Sonuç, dağınık bir arka planı korurken çok daha fazla derinliktir.”

Videoyu seyret

Profesyonel seviye otomatik odaklama

Ödün vermeyen performans

E-M1 Mark III için otomatik netleme sistemi, aynı zamanda hareketli nesneler için de, doğru zamanda doğru anı yakalayan gelişmiş bir AF algoritması ile daha da geliştirilmiştir.

121 odak noktası

Yatay olarak% 75 ve% 80'i kapsayan otomatik netleme alanıyla E-M1 Mark III, hareketli nesneleri geniş bir aralıkta doğru bir şekilde izleyebilir. Özel çapraz tipli düzen, konunun veya sahnenin üzerine tam olarak girmenizi ve görüntünün hem merkezinde hem de kenarında keskin bir kalitede yakalamanızı sağlar.

Ultra Hızlı Sıralı Çekim

Maksimum 18fps AF / AE İzleme Sıralı Çekim
Yüksek hızlı ardışık çekim sırasında konuyu mükemmel bir şekilde takip eden son derece hassas AF ile doğru anı yakalayın. 20,37 milyon efektif piksel ile çekim yapın ve maks. 76 * 18fps'de sürekli RAW çekimleri - veya maks. 286 * 10fps'de sürekli RAW görüntüler. **

* 32GB SD kart kullanılırken, Sessiz Sıralı L C-AF, 1/1000 sn. Deklanşör hızı, en geniş diyafram açıklığı ayarı, Yüz Önceliği kapalı. ISO 8000 veya daha üstünü kullanırken çekim hızı düşüyor.

** Ardışık Çekim modunda L.

Maksimum 60fps AF / AE Kilidi Sıralı Çekim
Bu işlev, ultra hızlı hareket eden nesneler üzerinde sabit bir noktaya odaklanmak ve insan gözünün göremediği yüksek çözünürlükte iki saniyelik ayrıntıları yakalamak için mükemmeldir. Hızlı ardışık çekim performansı, hareketin her anını 60 fps'de yakalar.

Çoklu Seçici

Çok yönlü AF nokta seçicisi sayesinde beklediğiniz mükemmel kompozisyonu elde edin. Vizörden bakarken AF konumunu hızlı bir şekilde hareket ettirmenizi sağlar. Ardışık çekim sırasında ve video kaydederken, hareketli alanınıza uyacak şekilde AF alanını hızlı bir şekilde hareket ettirebilirsiniz.

Yıldızlı Gökyüzü otomatik odak modları

Astrofotografiye odaklanma, normalde manuel netleme ile, otomatik netleme yüksek doğrulukta artık mümkün. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından takdir edilen bu işlev, yıldızlı gökyüzünü ciddiye alan tüm fotoğrafçılar için bir zorunluluktur.

Gelişmiş Yüz / Göz Algılama

Geliştirilmiş portre performansı
Yüz Önceliği ve Göz Önceliği otofokusunun doğruluğu ve izleme performansı çarpıcı bir şekilde iyileştirildi. Yeni TruePic IX işlemcisinin yüksek görüntü işleme performansı ve AF algoritmasındaki gelişmeler sayesinde, otomatik algılama ve odaklanma gelişti.

Tüm portre stilleri için
Hem serbest hem de stüdyo fotoğrafçılığı için ideal olan gelişmiş Yüz Önceliği ve Göz Önceliği, küçük yüzleri bile tam doğrulukla izler - ayrıca normalde kafanın yanı gibi algılanmanın mümkün olmadığı sahnelerde.

Çeşitli otomatik odaklama seçenekleri

Tekil AF / Ufak AF
Sahnede küçük görünen konular için, Tek AF modunun ızgarası idealdir. Ayrıca, ince, nokta odaklı odaklamanın gerekli olduğu Küçük AF modunda makro fotoğrafçılıkla da çalışır.

Grup 5-nokta
Spor veya hızlı hareket eden konuların fotoğrafını çekiyorsanız, bu mod bir grup insanda orta büyüklükteki bir noktaya odaklanmanıza izin verir.

Grup 9-nokta
Odak alanınızı, daha büyük hareketli nesnelerde veya her türlü etkinlikte olduğu gibi 9 noktaya büyütmek için bu modu seçin.

Grup 25-nokta
Ne kadar çok nokta seçerseniz odak alanı o kadar büyük olur. Bu mod özellikle daha büyük, hızlı hareket eden konular için kullanışlıdır.

Tüm noktalar
Hedefiniz tüm sahne boyunca hareket eden bir grup olduğunda, bu mod çekimi hızlı bir şekilde yakalamak için idealdir.

Özne İzleme Küme Görüntüsü
Hareketli konular için ideal olan bu özellik, E-M1 Mark III’ün AF İzleme işlevini kullanırken odaklamayı kolaylaştırır. Konuyla birlikte hareket eden bir küme ekranı, konunun daima odakta olduğunu onaylamanızı sağlar. E-M1 Mark III ayrıca makro çekim için Süper Nokta AF ve manuel netleme yardımı için Netleme Zirvesi sunar.

Ek otomatik odaklama seçenekleri

Özel AF Hedef modu
AF hedef alanını konunuzun davranışına uyacak şekilde özelleştirin. 11 dikey veya yatay noktadan ve üç seviye dikey ve yatay AF alanı hareketi adımından birini seçin.

C-AF duyarlılığı

-2

-1

0

1

2

Diğer konular önünde hareket ederken ana konuya odağı korur.

Standart (önerilir)
Çok çeşitli konular için en iyi ayar.

Daha hızlı yön değiştiren hareketli nesnelerle AF performansını daha da artırır.

C-AF duyarlılığı

Gecikmeli

Hızlı

AF tepkisi

Düzenli

Düzensiz

C-AF hassasiyet ayarları
Odağı korumadaki performansı artırmak için, konuyu veya sahneyi eşleştirmek için beş izleme hassasiyeti seviyesinden birini seçebilirsiniz.

AF Limitleyici
En hızlı otomatik netleme performansını sunan AF Sınırlayıcı, E-M1 Mark III'ün sahnedeki diğer nesnelere odaklanmasını önlemek için otomatik netleme aralığını sınırlamanızı sağlar. Üç adede kadar AF çalışma aralığı ayarlanabilir ve bunu anında etkinleştirme ve devre dışı bırakma için özel bir kontrol atayabilirsiniz.

Dikey / yatay pozisyonlar için AF uyarlaması
AF Hedef modu seçeneklerini ve AF alanı konumlarını hem yatay hem de dikey çekim konumlarında ayarlayabilirsiniz. Dikey çekim konumunda en fazla konfor için, özel ok tuş takımı, kontrol kadranları ve fonksiyon düğmeleri ile isteğe bağlı HLD-9 Power Battery Grip'i ekleyin.

AF Düşük Yoğunluk Limiti
Bu kullanışlı özellik ile karanlık yerlerde veya düşük kontrastlı nesneler için –6EV * seviyesine kadar yüksek hassasiyetli odaklanma yapın.

* S-AF, ISO 100 ve bir M. Zuiko Digital Pro F1.2 lens kullanırken.

Denis Smith
Olympus Visionary, Australia

Film yapımcıları için üretildi

Sinema benzeri filmler

Mükemmel fotoğraflar gibi E-M1 Mark III ile de harika filmler çekebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış görüntü sabitleme, elde yapılan kayıt sırasında keskin kalmaları için videolarla da çalışır.

Videoyu seyret

Taşınabilir 4K ve Sinema 4K kaydı

Her koşulda herhangi bir kamera titremesi olmadan yumuşak filmler - 5 eksenli görüntü sabitleme (sensör kaydırma) ve videoya özel elektronik sabitleme kombinasyonu ile mümkündür. Ekstra ekipman kullanmadan yüksek çözünürlüklü 4K ve dijital Sinema 4K'da (4096 x 2160) elde taşınabilir video çekimi sağlar.

Full HD Ultra HD (4K) C4K

OM-Log400

Doğal

OM-Log400 + Derecelendirme

OM-Log400
Üretim sonrası ve düzenleme için yapılmış OM-Log400 modu ile renk derecelendirmesinde daha fazla yaratıcı özgürlüğün keyfini çıkarın. Çekim sırasında aşırı pozlama, karanlık kısımlardaki detayların kaybı ve parlak noktalardan endişe etmeden yüksek derecede özgürlük sağlar.

Video için otomatik odaklama

Tekil AF / Ufak AF
Sahnede küçük görünen konular için, Tek AF modunun ızgarası idealdir. Ayrıca, ince, nokta odaklı odaklamanın gerekli olduğu Küçük AF modunda makro fotoğrafçılıkla da çalışır.

Grup 9-nokta
Odak alanınızı, daha büyük hareketli nesnelerde veya her türlü etkinlikte olduğu gibi 9 noktaya büyütmek için bu modu seçin.

Grup 25-nokta
Ne kadar çok nokta seçerseniz odak alanı o kadar büyük olur. Bu mod özellikle daha büyük, hızlı hareket eden konular için kullanışlıdır.

Tüm noktalar
Hedefiniz tüm sahne boyunca hareket eden bir grup olduğunda, bu mod çekimi hızlı bir şekilde yakalamak için idealdir.

Yüksek Hızlı Film (120fps)

Konunun hareketlerini askıya alarak ve videonuza yavaş hareket algısı vererek filminize sinema dinamiği ekleyin. Aynı zamanda, bir Full HD ekranda nefes kesici görüntüleme için Full HD kalitesinde (1920 x 1080) kaydedilir.

Harici cihaz bağlantısı

HDMI monitör bağlantısı
Ciddi videografçılar, otantik video prodüksiyon işleri için bir HDMI monitörü bağlayabilir. 4: 2: 2 çıktı desteği, daha geniş bir renk düzeltme aralığı sağlar. Monitör modu, harici monitör kullanımını mümkün kılar ve Kayıt modu, harici bir kayıt cihazına kaydetmenizi sağlar.

LS-P4 ile Hi-Res ses kaydı
E-M1 Mark III'ünüzü PCM kaydedici LS-P4 ile birleştirin ve videolarınızla daha net ve net bir profesyonel ses elde edin. Mikrofonun yönünü ayarlayarak sesi ses kaynağına zumlayın. Bu, örneğin ormandaki bir telefoto lensle çekim yaparken kuş aramaları gibi doğa kaydı için idealdir.

Brooke Bartleson
Olympus Visionary, USA

Videoyu seyret

Özel özellikler

Profesyonel Çekim

 • Deklanşöre yarım basıldığında - en fazla 35 görüntü arabellekte saklanır. Deklanşöre tam bastığınız an

  Çekim yapmak istediğiniz o an

Her zaman doğru an için hazırsınız. Pro Capture, deklanşöre tam basılmadan önce, tam çözünürlüklü RAW formatında 35'e kadar - kareleri kaydetmeye başlar. Bu, fotoğrafçının her zaman yüksek görüntü kalitesinde öngörülemeyen anları yakalamasını sağlar.

Tüm çekim durumları için

Canlı Kompozit / Canlı Ampul / Canlı Zaman modları
Bu üç özellik, uzun pozlama görüntüleriniz üzerinde mükemmel kontrol sağlar. Canlı Kompozit, Canlı Ampul ve Canlı Saat ile uzun pozlamanın doğrudan ekranda veya vizörde nasıl geliştiğini görebilir ve istediğiniz çekim için mükemmel zamanda sonlandırabilirsiniz.

Odak İstifleme ve Basamaklama
Makro veya manzara fotoğrafçılığınızla alan derinliğini arttırın. Tam odaklanmış bir görüntüyü birleştirmek için kullanmak üzere Odak Yığınlama ile 3 ila 15 çekim seçin. Odak Braketi, 999 görüntüye kadar kayıt yapar ve bunlar daha büyük netleme alanı olan bir fotoğraf oluşturmak için Olympus Workspace ile birlikte kullanılabilir.

Titreşimsiz Çekim ve Titreşimsiz Tarama
Titreşimsiz çekim modu, yapay aydınlatma altında oluşabilecek titremenin etkisini azaltır. E-M1 Mark III yapay aydınlatma sıklığını algılayabilir ve çerçeveler arasında eşit olmayan pozlama ve renkleri yumuşatmak için deklanşörü en yüksek parlaklıkta etkinleştirir.

Kamera içi görüntü ayarı

Balık gözü telafisi olmadan

Balık gözü telafisi ile

Balıkgözü telafisi
Birinde dört lensin keyfini çıkarın. M.Zuiko Digital ED 8mm F1.8 Fisheye PRO'yu olduğu gibi kullanın veya balık gözü efektini kaldırın ve lensi üç açıklık seçeneğinden birinde geniş açılı bir mercek olarak kullanın. Düzeltme efekti, E-M1 Mark III’ün monitöründe veya vizöründe Canlı Görünüm'de görülebilir.

Keystone telafisi olmadan

Keystone telafisi ile

Keystone telafisi
Mimariyi düz çizgilerle yakalayın, eğimli merceklerle çekim yapmakla aynı efekti elde edin. Etkiler, görüntünün yatay ve dikey yönlerine aynı anda yamuk telafisi ve perspektif geliştirmesi uygulanırken Canlı Görünümde görülebilir.

Yüksek hızlı elektronik vizör

Yüksek hızlı elektronik vizör
Yüksek hızlı EVF, hızlı hareket eden spor veya vahşi yaşam konunuzu takip eder - maksimum 120fps ve minimum 0,005 saniye gecikme süresi. Arkadan aydınlatmalı veya karanlık sahnelerde çekim yaparken konunuzun ayrıntılarını kontrol etmenizi kolaylaştıran Optik Vizör Simülasyonu (S-OVF) içerir.

E-M1 Mark III'ü karşılaştırın

Şimdi karşılaştır

Pro Objektifleri Keşfet

Detaylar

Yazılımı kontrol et

Detaylar

Video sesini yükselt

Detaylar

Aksesuar ekle

Detaylar
 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
  test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   

MyOLYMPUS Bülteni

İlk haber alan siz olun ve OM Digital Solutions tecrübenizi ilerletin.

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin

Bu da sizi ilgilendirebilir