Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

E‑M10 MARK IV

FOTOĞRAF ÇEK. PAYLAŞ. İLHAM VER
  • Hafif, taşınabilir, kullanımı kolay
  • Öz çekimler için: aşağı dönen dokunmatik ekran
  • Kıskandıracak görüntü kalitesi

Yeni selfie fotoğrafçınız

Olympus E-M10 Mark IV ile dijital öykülerinizi ve selfie pozlarınızı bir çentik haline getirin. Kendinizi portre modunda çekmek için: dokunmatik ekranı aşağı çevirin, poz verin ve çekim yapmak için dokunun. Bir saniyelik gecikme, yüzünüzün elinizin değil ön ve orta görünmesini sağlar.

Büyülü Sanat Filtreleri

Bir açıklama yapmak istediğinizde (veya dürüst olalım, size layık bir Instagram postası), kadranı ART moduna döndürün. Yaratıcı meyve sularının akmasını sağlamak için şimdi ayarlanabilen Pop Art filtresi ve Yumuşak Odak filtresi gibi 16 Sanat Filtresi arasından seçim yapın. Tam istediğiniz görünümü elde etmek için, çekim yapmadan önce görüntü filtresinin seviyesinin kameranın dokunmatik ekranındaki beğeninize göre ince ayarını yapın.

Nostaljik bir dokunuş

En yeni Art Filter, Instant Film, incelikle ama kesinlikle herhangi bir görüntüye vintage bir dokunuş katar. Farklı efektler elde etmek için flaşlı veya flaşsız kullanın.

Sahne ayarlamak

İki sahne ve konu birbirine benzemez. SCN modu, yatay ve dikeyden mum ışığına kadar çok çeşitli sahneler için ayarları optimize ederek ayarların tahminlerini kaldırır. Sonuç: her seferinde mükemmel çekimler.

SCN'de yeni: Panorama

Dağlar. Sahil. Bir çene bırakarak cityscape. İnanılmaz görüntü kalitesine sahip çekimler için Panorama moduna geçin. Tıpkı bir akıllı telefonda olduğu gibi Olympus E-M10 Mark IV'teki deklanşörü basılı tutun, ardından kamerayı yatay veya dikey olarak hareket ettirin. Bu kadar!

Evde çekilen 4k videolar

Heyecan verici deneyimi kaydetmeyin, yetenekli 4k dijital kameranızla çarpıcı bir elle tutulan 4k video yapın. E-M10 Mark IV, anıları ve anları yüksek çözünürlüklü videolar olarak yakalamanızı sağlar. Gerektiğinde, 5 Eksenli Görüntü Sabitleme devreye girer. Hareket halindeyken çekim yaparken bile görüntüleri keskin ve sarsıntısız olsun.

Şşşt, Sessiz Fotoğraf modu

Açıldıkça dikkat çekmeden sonsuza dek kaydetmek istediğiniz anlar için: Sessiz Fotoğraf modu. Tüm kamera seslerini kapatır - böylece çekim yapabilirsiniz. Huzur ve sessizliği koruyun.

Hassas ve odakta izleme

Yamaçlarda veya yolda, E-M10 Mark IV üzerinde ardışık çekimi izlemek, çoklu çekimleri ustaca yakalamanızı sağlar. Geliştirilmiş bir algoritma kullanarak, kompakt dijital fotoğraf makinesi nesnenize kilitlenir ve çekimler arasında yeniden odaklanarak izler. Saniyede altı kareye kadar ardışık çekimler için.

Saniyelik ayrıntılar- sıralı kilit kilidi

Eylemin nerede olduğunu biliyor musunuz? E-M10 Mark IV üzerinde ardışık kilit çekimi kullanarak yakalayın. Yüksek hızlı otomatik odaklama, hiçbir anı kaçırmamanızı sağlar. Saniyede 15 kareye kadar çekim yapmanızı sağlar. Sadece bir kez otomatik odaklandıktan sonra. Sadece bir kere.

Gelişmiş Yüz Önceliği ve Göz Önceliği otomatik odaklama

Yeni nesil Yüz Önceliği ve Göz Önceliği AF, çekim yaparken yüzleri ve gözleri bulur ve üzerlerine otomatik olarak odaklanır. Her zaman portre mükemmel fotoğraflar için.

Wi-Fi ve Bluetooth ile

E-M10 Mark IV'ün yerleşik Wi-Fi kamera bağlantısıyla fotoğrafları ve daha fazlasını anında paylaşın. Akıllı telefonunuza sorunsuz bir şekilde bağlanmak için Bluetooth'u anında ve kolayca etkinleştirin. Her zaman açık fotoğraf içe aktarma, çekimlerinizi anında sosyal medyada paylaşmanıza olanak tanır. Akıllı telefonunuzda kullanımı kolay OI.Share uygulamasını edinin.

OI. Share App >

Uzaktan tıklayın

Hem Wi-Fi hem de Bluetooth, esnek bir şekilde uzaktan fotoğraf çekmenin bir yolunu sunar. Wi-Fi ile, Canlı Görüntü Uzaktan Kumandasıdır. Veya Kablosuz Bırakma Kontrolü olarak bilinen pil tasarrufu sağlayan Bluetooth uzaktan kumandayı kullanın.

OI. Share App >

Meraklı ama deneyimsiz mi? O.Share uygulaması içinde, bir dizi yararlı öğretici, E-M10 Mark IV'ün giriş ve çıkışlarını açıklar. Yeni veya tanıdık olmayan özelliklerde nasıl gezineceğinizi öğrenmek için onlara göz atın. Ve bilmeden önce harika fotoğraflar çekmeye başlayın.

OI. Share App >
Bu da sizi ilgilendirebilir