Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

 • IF Design Award 2018 Ödülü

  iF Design Award, dünyanın en prestijli ve en büyük tasarım yarışmalarından biridir. 1953 yılından bu yana, tasarımcılar, üreticiler ve kullanıcılar iyi tasarım işareti olarak iF'ye bakarlar. Yenilik ve detaylandırma, İşlevsellik, Estetik, Sorumluluk, Konumlandırma: OM-D E-M10 Mark III 2018 aşağıdaki değerlendirme kriterlerine göre ödülünü kazanmıştır.

  Oku

 • Red Dot Award: Ürün Tasarım 2018 Ödülü

  Uluslararası “Red Dot Ödülü: Ürün Tasarımı” yarışması yılın en iyi ürünleri seçmek için bir uzman jüri görevlendirilmiştir. Kaliteli mühür yalnızca, sıradışı tasarım anlayışını piyasadaki eşdeğer ürünlerden onları işaretler ürünlere verilmektedir.

  Oku

 • 2017 yılı için Giriş-Seviyesi Lensi Değişebilir Kamera

  "Çok küçük ve hafif olmasına rağmen, E-M10 III cömert manuel kontroller sunuyor ve yeni başlayan ancak gelişmeki isteyen fotoğrafçılar için ideal olan erişebilir kullanıcı arabirimi ve özelleştirme seçenekleri sunuyor."

  Oku

 • DPreview Kullanıcıların Seçimi 2017: En iyi Giriş-Seviyesi ILC

  “Kesinlikle küçük olmasına rağmen sunduğu tam manuel kontrol, derinlemesine özel seçenekleri ve büyük bir özellik seti. Evet, bu 5 eksenli görüntü sabitleme, yüksek kaliteli elektronik vizör ve 4K video ile kendi sınıfında en çok yönlü modellerinden biri"

  Oku

 • En iyi orta seviye Aynasız

  Olympus E-M10 III rahat ergonomi, fiyatı için kusursuz bir imalat kalitesi ve müthiş bir görüntü kalitesi sağlıyor."
  "Eğer harika fotoğraflar çeken ve size gelişme imkanı verecek bir kamera için piyasayı arıyorsanız, kesinlikle Olympus E-M10 III daha yakından bakmak isteyeceksiniz!"

  Oku