Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

om_n_silver
om_n_black
 
 

E-M10: Boyu küçük- performansı büyük

Yeni E-M10 sınıfının en iyi performansına olağanüstü değer katan süper-ince, güzel tasarlanmış, hafif bir sistem kamerasıdır. Sofistike teknolojilerle sarılmış bir Micro Four Thirds kamera: büyük elektronik vizör, yüksek performanslı 3-eksenli görüntü sabitleme ve yüksek hızlı otomatik odak; dahili flaş ve WiFi donanımıyla beraber geliyor. E-M10, hem boyut hem de görüntü kalitesi bakımından DSLR kameraları geride bırakıyor!

 •  

  Her yere götürülebilir boyutlarda

 •  

  YARATICILIĞI GÜÇLENDİRMEK

 •  

  TASARIM HARİKASI

L.Kapağı
 
     

 

... ve kullanıcılar da aynı fikir de

Thomas Leuthard

Thomas Leuthard

OM-D'niz yoksa, artık gidip E-M10 alma zamanı.

Detay
Steve Huff

Steve Huff

Kanımca, son Olympus gövdeleri mükemmel çünkü hiçbirşeyden ödün vermeden istediğiniz yapmanıza olanak veriyorlar.

Detay
Mirrorlessons

Mirrorlessons

Olympus OM-D serisini genişletmesi hoşuma gidiyor, fotoğrafçılar bu seri hakkında çok güzel şeyler düşünüyorlar.

Detay

E-M10’un özelliklerine bayılacaksınız!

E-M10’un parlak elektronik vizörü: Görüntüye daha fazla yaklaşın

Daha fazla bilgi için
 
 

E-M10: Loş ışık fotoğrafçılığından ve full HD videolardan en iyi şekilde yararlanmak

Daha fazla bilgi için
 
 

E-M10, akıllı telefon yoluyla tüm kontrollere sahip olacağınız kamera içi WiFi özelliğine sahiptir.

Daha fazla bilgi için
 
 

Ultra hızlı otomatik odak sistemiyle hiçbir pozu kaçırmayın!

Daha fazla bilgi için
 
 

Enfes görüntüler yaratmak için birçok resmi bir araya getirin!

Daha fazla bilgi için
 
 

E-M10’un parlak elektronik vizörü: Görüntüye daha fazla yaklaşın

Fotoğrafçılığınızı kontrol altına alın ve gördüğünüzün içine dalın. E-M10 elektronik vizörü doğal görünen ışık seviyelerinin özellikle parlak güneş ışığında veya loş ışıklı ortamlarda hedefinizi belirlemenize yardımcı olmasını sağlar. Görüntü yakalamak için gereken tüm fonksiyonları kontrol edin ve ayarlayın; gözünüzü EVF’den ayırmadan resimlerinizi incelemenin yanı sıra görüntünüz için en iyi en boy oranını bile seçebilirsiniz.

Fotoğrafı çekmeden önce Sanat Filtresi ya da yaratıcı efektin çekilen nesne üzerindeki sonucunu görün.

 

E-M10: Loş ışık fotoğrafçılığından ve full HD videolardan en iyi şekilde yararlanmak

Elde çekim fotoğrafçılık için harika bir seçenek: E-M10’un dahili 3-eksenli görüntü sabitleme sistemi. Loş ışık fotoğrafçılığı için mükemmel olmasıyla şimdi atmosferdeki loş ışıklı ortamlardan en iyi şekilde yararlanacak ve bulanıksız görüntü yakalamanın keyfini çıkaracaksınız! Cihazın içinde olması, E-M10’un görüntü sabitleme sisteminin Olympus lenslerinin geniş bir yelpazesiyle çalışabilmesini sağlamaktadır. Hem poz çekimleri hem de full HD videolar bundan azami derecede faydalanmaktadır: E-M10 IS sistemi daha pürüzsüz ve kaliteli bir sonuç için bulanıklık veya sarsıntıları en aza indirerek istenmeyen hareketleri düzeltmektedir– Yanınızda üçayaklı sehpayı getirmeden E-M10’un hafif rahatlığının keyfini çıkarın!

E-M10, akıllı telefon yoluyla tüm kontrollere sahip olacağınız kamera içi WiFi özelliğine sahiptir.

Akıllı telefonunuzla fotoğrafçılığınızın kontrolünü elinize alın! Şimdi diyafram açıklığı, poz süresi ve diğer ayarları yapabilir; çekim modları arasında gidip gelebilir ve hatta kamera sallantısını ortadan kaldırmak için telefonunuzun ekranından doğrudan görüp, Live Bulb (Canlı Ampul) çekimlerini yapabilirsiniz. Yeni ultra-kompakt M.ZUIKO DIGITAL ED1:3.5-5.6 EZ 14-42 mm lensle akıllı telefonunuzu kullanarak çekim yaptığınız nesneye yakınlaşıp, uzaklaşabilirsiniz!E-M10 ile yakaladıklarınızı akıllı telefonunuza aktarmak ve gözde sosyal paylaşım ağlarınızda aileniz ve arkadaşlarınız anlık olarak paylaşmak için Olympus Image Share(Görüntü Paylaşımı)uygulamasını kullanın. Akıllı telefonunuzla fotoğraflarınıza coğrafi konum da ekleyebilirsiniz.

Ultra hızlı otomatik odak sistemiyle hiçbir pozu kaçırmayın!

FAST AF, fotoğraf çekimiyle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan ultra hızlı, yüksek duyarlıklı AF sistemidir. Süper hızlı odaklanmayı tamamen kontrol etmenizi, çok küçük objeler için odaklanma bölgesini doğrudan seçmenizi sağlar- üstelik bunların hepsi ekranın arka kısmına dokunuşunuzla gerçekleşir. Bu inanılmaz otomatik odak sistemi – aksiyon çekimlerini şimdiye kadar olduğundan çok daha kolaylaştırarak- hareketli nesnelerin mükemmelen takibini sağlar! E-M10 ile şimdi şaşırtıcı bir şekilde, saniyede 8 çerçeveye kadar çekim patlatabilirsiniz.

Enfes görüntüler yaratmak için birçok resmi bir araya getirin!

Nefes kesen bir fotoğraf yaratmak üzere uzun pozlandırmalı birçok görüntüyü bir araya getirmek için Live Composite (Canlı Birleştirme) özelliğini kullanın! E-M10’in akıllı Canlı Birleştirme modu çoklu görüntü fotoğrafçılığını tahminlerin ötesine taşımak için özel geliştirilmiş parlaklık kontrolü teknolojisini kullanmaktadır. Daha büyük bir rahatlık ve yaratıcılık için poz sayısını ve aralığı belirlemek için çekimden önce, sonucun ön izlemesini yapın.

Live Bulb (Canlı Ampul)

Olympus’un devrimci Canlı Ampul özelliği uzun pozlandırmalar yapmanızı ve aslında görüntüyü dokunmatik ekranda ve vizörde oluşurken görmenizi sağlamaktadır! Loş ışıkta etkileyici her çeşit görüntüyü yakalayan harika özelliğiyle normal bulb (ampul) fotoğrafçılığının tüm deneme yanılmalarından sizi korumaktadır!

Dahili Flaş

E-M10 ile birlikte ışık ihtiyacınızı hareket halindeyken sağlayacak dahili bir flaş ekledik. Üste takılı flaşıyla zayıf ışık yüzünden hiçbir pozu kaçırmayacaksınız. Özel efektler için mükemmel olup, seyahat ve portre fotoğrafçılığı, hatta hepsi ve daha fazlası için flaşı doldurun.

3 inç ekran

Yüksek güce sahip, eğilebilir, 1.037bin noktalı, 3 inç LCD dokunmatik ekran fotoğraf ve videoları çekip oynattığınızda çok daha net ve geniş açılı bir görüntü sağlar. Üstten ve alttan çekimleri kolayca yapmak için ekranı eğin. Odaklanın ve sadece tek parmağınızla ekrana dokunarak çekimi yapın!

Fotoğraf Öyküsü ve Sanat Filtreleri

Fotoğraf Öyküsü ile anı canlı yakalayın! Bir sahneyi farklı görüş noktalarından çeşitli farklı biçimlerde çekin ve tek bir kompozisyonda bir araya getirin. Yaptığınız çekimleri kendi yaratıcılığınızla güçlendirmek için E-M10’un bir çok Sanat Filtresinden birini ekleyerek farklı efektlerle vakit geçirin.

Fotoğraf ve video yakalama

Full HD video çekerken eş zamanlı fotoğraf yakalama. E-M10 çok daha güzel videolar için (1920 x 1080 piksel) tam yüksek çözünürlüğü desteklemektedir. MPEG4’te yer alan bu Full HD 1080 video kaydı; stereo ses ve 3-eksenli görüntü sabitlemeyle daha fazla güçlendirilmiştir.

 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Daha fazlası
   
   
 • storelocator

  Satış Noktaları

  Mağazadan kendiniz mi gidip almak istersiniz?

  Bayi Bul
   
   
 • cart

  Çevrim içi al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim içi al
   
   
Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 
Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin

Bizi takip edin

Bu da sizi ilgilendirebilir