Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

OM-D'nizi seçin

Fotoğrafçılık seviyeniz ne olursa olsun, OM-D serimiz sınıf lideri görüntü sabitleme ile dünyanın en mobil kamera sistemini sunar. Tüm ön çekim çekimine sahip Profesyonellerin talep ettiği ve yeni başlayanların şaşırtıcı derecede hafif, kompakt tasarımında kullanmayı sevdiği özellikler. Sizin için doğru OM-D'yi bulun:

Profesyoneller için

Fotoğrafta en yüksek talepleri karşılayan nihai OM-D kameralar. Hassas, keskin görüntüler için 121 noktalı çapraz tip otomatik odaklama gibi en yüksek teknolojiyle donatılmıştır - saniyede 60 kare her zaman doğru anı yakalar.

Tutkunları için

Her yaratıcı görüşü gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan hafif ve kompakt tasarım sunan yüksek kaliteli OM-D kameralar. Yüksek hızlı sensör ve görüntü işlemcisi. Vücut içi görüntü sabitleme. Çok beğenilen hava koşullarına dayanıklı gövde. Sadece birkaç örnek.

İlham arayan amatörler için

Olağanüstü fotoğraf çekimi ve film çekimi her seferinde eğlenceli bir deneyim haline getiren şaşırtıcı OM-D kameralar. Kolay kullanım, yüksek görüntü kalitesi için - harika çekimler ve paylaşılmaya değer videolar için.

Hangi OM-D sizin için uygun?

Tüm OM-D kamera serisiyle, fotoğrafçılık ihtiyaçlarınız ve tarzınız için mükemmel eşleşmeyi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ürün Bulucu
 • OM-D E-M1 Mark II

  Tutkulu Profesyoneller için.

  Profesyonel fotoğrafçılar düşünülerek tasarlanan E-M1 Mark II, hız, performans ve görüntülemeyi daha yüksek bir güç seviyesine çıkaran eksiksiz bir kamera sistemidir.

 • YENİ

  OM-D E-M1 Mark III

  Profesyonel Seviye Alıcılar için

  Çevik çekimi yeniden tanımlayan E-M1 Mark III, çarpıcı el tipi fotoğrafçılığın sınırsız olarak daha ileriye taşınması için gereken hafif, kompakt tasarıma ve profesyonel seviye fonksiyonlara sahiptir.

 • OM-D E-M1X

  Ciddi Profesyoneller için

  Oldukça güvenilir bir kamera sistemi olan E-M1X, profesyonel fotoğrafçıların istediği, kolay kullanımla tamamlanan yüksek teknoloji performansıyla doludur.

 • OM-D E-M5 Mark II

  Fotoğraf Tutkunları İçin

  Ödüllü EM5 Mark II, güçlü 5 Eksenli Görüntü Sabitleme özelliğine sahip, çarpıcı düşük ışıkta çekimler ve harika filmler için devrim niteliğinde.

 • YENİ

  OM-D E-M5 Mark III

  Maceracı Meraklılar için.

  Kompakt, hafif E-M5 Mark III, fotoğrafçılığınızı yeni boyutlara götürmek için ihtiyacınız olan her şeyi verirken, hantal ekipman zincirlerinden kurtulmanızı sağlar.

 • OM-D E-M10 Mark II

  Modayı takip eden yenilikçiler

  Olağanüstü hafif, E-M10 Mark II mükemmel netlikte ve 5 eksenli güçlü keskin görüntüler - klasik tasarıma saygı göstererek.

 • OM-D E-M10 Mark III

  Kolaylığı seven maceracılar için

  Aksiyona hazır ve özelliklerle dolu: OM-D E-M10 Mark III, kompakt kamera performansını her seferinde bir macera olarak yeniden tanımlıyor.

 • OM-D E-M10 Mark IV

  Özçekim Meraklıları İçin

  Özel ÖzÇekim Ekranı ve kolay bağlanabilirliği sayesinde kompakt E-M10 Mark IV, yüksek çözünürlüklü, keskin netlikte fotoğraflar çekmeyi ve paylaşmayı bir zevk haline getirir.

Neden OM-D?

Olympus'un OM-D kameralarının neden daha yüksek bir fotoğrafçılık deneyimi yaşamanızı sağladığının ayrıntılarını keşfedin.

 • test-and-wow

  Şimdi test edin

  Kameralarımızı keşfedin ve yerel bir satıcı bulun.

  Şimdi test edin
   
   
 • storelocator Mağazdan Satın Al

  Kişisel hizmeti mi tercih ederseniz ? Size en yakın Olympus bayisini bulun.

  Bayi bul
   
   
 • cart Çevrim içi satın al

  Kolay ve 24/7 alışverişin tadını çıkarın - yeni OLYMPUS ürününüzü çevrim içi mağazamızdan satın alın.

  Çevrim için satın al
   
   

Şimdi kayıt ol ve kazanın

OLYMPUS ürününü kaydedin ve size özel fırsatları kaçırmayın

Şimdi kaydol
 
 

Müşteri desteği

Aşağıda listeden destek istediğiniz konuyu seçin