Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

RecMic II:

Akıllı ve esnek USB dikte mikrofonu ile tanışın!

RecMic II:

Konuşma Tanımada hassas sonuçlar için tasarlanmıştır. En gürültü ortamlarda bile.

RecMic II:

Plug & Play

The RecMic II Serisi

DİKTASYONDA YENİ BİR BOYUT. RecMic II Serisi, konuşma metni çözümleri ile yüksek kullanılabilirliği ve hassas sonuçları isteyen profesyonellerin en yüksek taleplerini karşılamak üzere oluşturulmuştur. Bu yeni serinin dört modeli, yenilikçi gürültü giderme teknolojisinin ayrıcalıklı yararlarını akıllı İki Mikrofon Sistemi ile esnek yönlilik ve gürültü giderme sağlamaktadır. Tüm cihazlar ayrıca rahatsız edici dokunmatik sesleri azaltmak için ekstra pürüzsüz bir UV kaplaması ve sessiz düğmeler ile birlikte gelir. Antimikrobiyal yüzey, özellikle tıbbi alanlarda hijyenik gereklilikleri karşılamaktadır.

ÖNEMLİ NOT: RecMic II Serisi Türkiye'de 2018 yılı içinde özel sözleşme ile satışa sunulacaktır.

Sessiz Çevre

Herhangi bir ortamda en iyi kayıt kalitesini mi arıyorsunuz? Dikte ettiğiniz yeri rahatsız etmek istemezsiniz. Konumunuzu seçmekten ve açık pencereden çıkan temiz havanın keyfini çıkarmaktan çekinmemek istersiniz. Fakat o zaman beklenmedik sesler çıkması riski vardır.

Gürültülü ortam

RecMic II, beklenmedik sesler riskini ortadan kaldırır. Arka plan sesleri nedeniyle kayıt kalitesi düşmeyecek.

Kiriş Oluşturma

RecMic II Serisinin en yenilikçi akıllı iki mikrofon sistemi sayesinde arka plan sesleri mikrofonla aktif olarak yok sayılır, en iyi konuşma tanıma hassasiyeti sağlanır.

Yön KAPALI

Mikrofonlarda güçlü bir yönlüğe sahip olmak, doğru konuşma tanıma sonuçlarını elde etmek için kilit yönlerden biridir. Yönlendirme KAPALI konuma getirildiğinde çevredeki sesler kaydedilir.

Yön AÇIK

İki yönlü mikrofon sayesinde RecMic II tamamen insan gibi bir hoparlöre odaklanabiliyor. Çevre sesi "ayarlanmış".

Gelişmiş gürültü giderme özelliği, sesi tanımlar ve olduğu gibi korur. Aynı zamanda, sesi bozmadan, düşük veya düşük göreli ses bastırılır. İstediğin zaman. Herhangi bir yer.

Gürültü iptali ve yön ayarları, RCT (RecMic Yapılandırma Aracı) Yazılımı veya herhangi bir yazılım içermeyen düğme kombinasyonları aracılığıyla yapılandırılabilir (bkz. Hızlı Kullanım Kılavuzu).

İndir >

Torsten Hein ve DAZ Diktiertechnik, Almanya Yönetim Direktörlerinden Carsten Schulthes: "Oldukça hassas mikrofonların yanı sıra ortam gürültülerini etkili şekilde bastırması sayesinde test cihazının kayıt kalitesi ve konuşma tanıma mükemmel. Klavye ile ayrı ayrı eşleştirme imkânı, dikkat çekici bir yazılım uyumluluğu sağlıyor.Örneğin harici yazılım Olympus dikte cihazları tarafından tanınıyor. Bu düğmeler, herhangi bir işletim sistemini kontrol etmek için özel komutlarla atanabilir.Bu yeni kullanıcı kazanmak için yeni ve akıllı bir yaklaşım. "

DICMA, Fransa Teknik Ekibi Başkanı Romain Koenig: "Gürültülü ortamlarda gerçekleştirdiğimiz testler, mükemmel konuşma tanıma performansı gösteriyor. Gürültüye tolerans saniyeler içinde ayarlanabilir, sadece mikrofonun iki düğmeye basarak herhangi bir sorunsuz sessiz ortamdan gürültülü bir ortama geçebilirsiniz. Yeni RecMic ve yeni ayak kumandalarında HID modunun kullanılması, teknik ekibimizin müşterilerine herhangi bir sürücü olmadan kurmalarına olanak tanır. Hiçbir sürücü, herhangi bir işletim sistemiyle çalıştığı anlamına gelir ve sistemin çökmesi daha az olasıdır. "

Jürg Sprecher, Voicepoint AG, İsviçre'deki Sistem Mühendisi: "Teknoloji, istenmeyen arka plan seslerini azaltma ve transkripsiyon ve konuşma tanıma için hassas sonuçları vermektedir. Dahil olan yazılım RecMic Konfigürasyon Aracı (RCT) modern görünüyor ve kolay kullanım özelliklerine sahip. "

Voicepoint ziyaret et >
İle uyumlu
  • dns.comfort.pro workflow, dns.comfort.basic workflow PLUS, dns.comfort.net PLUS, dns.comfort.local PLUS

  • Lexacom 3, Lexacom Echo, Lexacom Connect

  • VocalSoft

  • DictaPlus

  • Bütün ürünler uyumludur

  • MIRSK Speech Recognition & MIRSK SUITE

  • M*Modal Fluency Direct ®, M*Modal Fluency Flex ®

  • RM-4010P: Speech Recognition Family

  • Dictanet

  • Zenidoc

Geliştiriciler için: DIY

Kendi yazılımınızı geliştiriyorsunuz? Hem bariz hem gizli özelliklerin tam kontrolü için RecMic II'yi tamamen entegre etmek istiyorsunuz? Olympus Dikte donanımını en az çaba ile entegre edebilmenizi sağlayan Yazılım Geliştirme Seti'ni (SDK) kullanmak için basit bir seçeneğimiz var. Bu bağlantıyı tıklayarak en yeni SDK'yi uygulamanız yeterlidir.

Uygula >