Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

DS-2600:

Profesyonel dikte basit ve stressiz.

Sesin senin için çalışsın

Evden mi yoksa küçük bir tıbbi fİrma veya hukuk bürosu gibi mütevazı bir ofiste mi çalışıyorsunuz? DS-2600, kişisel verimli bire bir iş akışınız için ideal bir cihazdır.

Dijital diktasyona terfi edin

Analog diktasyon artık bir seçenek değil ve basit bir djital yolla diktasyon mu yapmak istiyorsunuz ? Yeni DS-2600 ile terfi edin.

Girişimciler ve yeni firmalar

İşinizi yeni kurdunuz ve hızlı ve kolay dijital dikte yardımı mı arıyorsunuz? DS-2600 sizi başarıya götürür. Hızlı ve kolaylıkla

Toplantı ve konferansları kaydedin

Birbiri ardına toplantılarınız mı var? Not almak sizi genel konudan veya müşteriden mi koparıyor? DS-2600'in her kelime stereo olarak kaydeden konferans modunu deneyin.

4 konumlu kayar düğme ile sezgisel kalın

Kayar düğme, düşüncelerinizi dikte üzerinde odaklamanızı sağlayan kolay ve sezgisel bir çalışma sağlar. Cihazınıza bakmadan kayar düğme ile diktelerinizi kolayca başlatın, durdurun ve düzenleyin. Bu şekilde dikte sadece otururken değil, aynı zamanda hareket halinde de mümkündür.

Zamandan tasarruf edin: Kolay metin oluşturma için bir dizi düzenleme seçeneği

Sesi kaydetmekten daha fazlası: Dijital konuşma standardı (DSS) hızlı dosya düzenlemeye izin verir (ekleme, üzerine yazma, ekleme, silme / kesme).

Yüksek Kalite Düşük-Gürültü Mikrofon

Yeni DS serisi, düşük ses yönlü çok yönlü mikrofonları içeriyor ve bir emici elinizden gelen dokunma seslerini en aza indirmek için mikrofon ünitesini kaplıyor.

Yeni! Çok yönlü stereo kayıt

Toplantılar sırasında çoğu insan karışık ve farklı yönlerden sık sık konuşur. Kimse çok çabuk ve yapılandırılmış not almak için bir konumunda değildir. DS-2600, tüm konferanslarınızı kaydetmek için özellikle uygundur. Toplantılarınızı kolaylıkla, ancak olağanüstü bir kalitede kaydedebilirsiniz.

DSS Player Standard ile kolay diktasyon yönetimi

DS-2600, DSS Player Standard (Mac ve PC) ile birlikte gelir. Bu kullanıcı dostu yazılım, diktinizi kolayca yönetebilmeniz için tüm diktasyonlarınızla ilgili eksiksiz bir genel bakış sunar. Ayrıca, dikte ettiğinizi otomatik olarak ses kayıt cihazından bilgisayarınıza aktarır.

Kablosuz ve yüksek veri güvenliği özelliklerine sahip güçlü bir konuşma-metin çözümü mi arıyorsunuz?

DS-9500 ürün sayfasını ziyaret edin ve WiFi yetenekleri de dahil olmak üzere profesyonel dikte çözümünü inceleyin. Dikte dosyalarını kablosuz paylaşımı sayesinde daha da hızlı iş akışına girier. Gittiğiniz her yerde.

Oku >
Bu da sizi ilgilendirebilir