Internet Explorer 6 kullanıyorsunuz. Lütfen güncel versiyon kullanın.
Daha fazla güvenlik, aşağıdaki tarayıcılardan birine güncelleme yapmanızı öneririz.

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Avrupa Servis Garantisi

Olympus ürününü tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Düzgün kullanılmasına rağmen (ürünle verilen basılı Kullanma Kılavuzuna uygun olarak), ürününüz beklenmedik bir şekilde kusurlu bulunursa, http://www.olympus-europa.com web sitesinde belirtildiği üzere OLYMPUS EUROPA SE & Co. KG şirketinin iş bölgesinde yer alan yetkili bir Olympus dağıtıcısından satın alınması kaydıyla geçerli ulusal garanti süresi boyunca ücretsiz olarak tamir edilir veya Olympus’un tercihine göre değiştirilir. Olympus tarafından, talep edilen garanti hizmetinin sizi tam olarak tatmin edecek şekilde ve mümkün olan en kısa sürede sağlanabilmesi için lütfen aşağıdaki bilgi ve talimatlara dikkat edin:

1. Geçerli ulusal garanti süresi sona ermeden önce lütfen bu garanti hizmetinden yararlanabilmek için http://consumer-service.olympus-europa.com adresinde yer alan kayıt ve takip ile ilgili talimatları izleyin (bu hizmet tüm ülkelerde mevcut olmayabilir) veya ürünü, ilgili fatura aslını ya da satın alma fişini ve onaylı Garanti Belgesini ürünün satın alındığı satıcıya veya http:// www.olympus-europa.com web sitesinde belirtildiği üzere OLYMPUS EUROPA SE & Co. KG şirketinin iş bölgesinde yer alan başka bir Olympus servisine götürün.

2. Garanti Belgenizin Olympus veya yetkili satıcı veya Servis merkezi tarafından eksiksiz olarak doldurulduğunu lütfen kontrol edin. Bu nedenle adınızın, satıcının adının, seri numarasının ve satın alınan yıl, ay ve günün tam olduğundan ya da fatura aslı veya satış fişinin (satıcının adını, satın alma tarihini ve ürün tipini gösteren) Garanti Belgenize iliştirildiğini lütfen kontrol edin.

3. Bu Garanti Belgesi tekrar düzenlenmeyeceğinden güvenli bir yerde muhafaza edin.

4. Ürünün satıcıya veya yetkili Olympus servisine naklinden kaynaklanan hiçbir risk veya maliyetin Olympus tarafından üstlenilmeyeceğini hatırlatırız.