You appear to be browsing this site using Internet Explorer 6. This browser is now out of date.
For safer, more reliable browsing it is recommended that you upgrade your browser to one of these browsers:

Firefox / Safari / Opera / Chrome / Internet Explorer 8+

Kullanım Şartları

Copyright © 2012 Olympus Europa Holding GmbH.

Tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan bütün içerik telif hakkı/marka koruma kanunlarına tabidir.

Olympus Avrupa, Almanya Hamburg’daki merkez bürosu ile Alman Yasası’na göre limited şirkettir. Olympus Avrupa HRB 10554 numarası altında kaydedilmiş ve optik araçlar, ticaret araçları ve ilgili parçalar ile ticaret yapmaya tahsil edilmiştir. Katma değer vergisi kimlik numarası: DE118673662 İdare Müdürü: Stefan Kaufmann.

Kullanım Şartları

Bu site Avrupa Birliği, Rusya, Ortadoğu ve Afrika’da yaşayan kullanıcılar içindir. Onaylı ürün gösterimleri, tescilleri ve sunumları ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir. Yaşadığınız ülkedeki ürün mevcudiyeti ve de en yeni tescil bilgileri ve onaylı ürün etiketleriyle ilgili bilgi almak üzere, diğer ülkeler için şirketimizin www.olympus-global.com adresindeki global web sitesini veya şirketin ülkenize ait web sitesini ziyaret edin.

Uygulanabilir Kanunlar

Websitesinin ürünler hakkında içerdiği bilgiler bazı ülkeler için farklı olabilir, veya olmayabilir. Her ülke farklı tüketici yasalarına sahiptir. Ve Olympus ürünleri bu yasalara tabiidir.

Kullanım Şartlarını Güncelleme

Olympus Avrupa bu servis sağlayıcının üstündeki bilgiyi müşterilerine kamuya açık bir hizmet olarak sağlar ve haber vermeden içeriği değiştirme hakkına sahiptir. Olympus Avrupa bilgilerin doğruluğu, tam oluşu ve güvenilirliği konusundan sorumlu değildir. Bu siteye girerek yukarıdaki koşulları kabul etmiş oluyorsunuz.

Bu site olduğu gibi sunulmuştur ve gelişim, değişiklik ve güncelleştirilmeye tabidir. Olympus, isabetli ve güncel bilgiler sağlamak için uğraşmasına rağmen, Olympus bu bilgilerin doğruluğu ve güncelliği hakkında garanti veremez, hatalar ve eksikler için sorumluluk kabul etmez. Olympus bu siteden bağlandığınız herhangi bir sitenin içeriğinden sorumlu değildir, bu siteden indireceğiniz ya da sitede kullanılan içerikten dolayı bilgisayarınızda oluşabilecek zararlardan ya da virüslerden sorumlu değildir.

Gizlilik

Olympus Europa Holding GmbH gizliliğinize özen gösterir. Detaylar için Güvenlik Bildirimi.